PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 535
ocen
6,3 10 1 6535
Violetta
powrót do forum serialu Violetta

przyznam ,że ładna . A pro po Violetta ,moim zdaniem zbrzydła bo w 1 sezonie i to jeszcze tak na
początku była śliczna . Pamiętam jak pierwszy raz wchodziła do studia to wyglądała pięknie a teraz
taka sobie . Oczywiście to tylko moje zdanie .

Mia18889

Ma na imię Ana.

Mia18889

Ana i przyjrzyj sie cale nie taka łądna, tez mi się tak zdawalo na poczatku ;p

karolina199

aha a co do Ani to uważam że ,nawet ładna ale taka pospolita ,zwyczajna jakoś mi najbardziej podobają się Ludmiła i Fran .

Mia18889

Tak tez uwazam, że Ludmi i Fran najladniejsze :D
A Ana mi jakieś zwierzątko przypomina jak się jej przypatrze, tylko nie wiem jakie ;p

karolina199

Przyznam że Lara jak rozpuści włosy to też ,mi się podoba . Ale Violetta nie wiem dlaczego ale już mi się za bardzo nie podoba . Jak były te początkowe odcinki to wtedy mi się najbardziej podobała i jej włosy wydawały mi się ładne a tak jakoś od 40 odcinka 1 serii jej włosy były brzydsze niż na ,początku . A teraz to jak dla mnie taka sobie .widać zmiany nie wyszły jej za dobrze.

Mia18889

Viola mi sie podobała w pierwszych odcinkach 1 sezonu, potem jej się zbrzydło, ale 2 znów mi się podoba ;p
Lara naprawde jest śliczna, tylko w serialu ją szpecą, ubiorem i wgl.

ocenił(a) serial na 10
karolina199

Wiesz, każdy ma inne gusta. Kojarzysz Wiki z Na dobre i na złe? Jak ma tak fajnie zrobione włosy ta aktorka to bardzo mi się podoba, a Magdzie się ona nie podoba. Ana zresztą też jest według mnie ładna, ale lepsze ma zdjęcia na tt niż te, co ją na Anę robią. ~J

MagdaJulka

Może to też przez serial, (chociaż jak patrzylam na jej zdjecia prywatne tez nie za bardzo w moim guście), tak jak Lara w rzeczywistosci Valeri jest taka śliczną a w serialu ją szczpecą.
Nie mówie że Ana jest brzydka, ale na pierwszy rzut oka sprawia wrazenie naprawde ładnej a jest strasznie przeciętna jak się tak przyjrzeć.

karolina199

Właśnie mi tez ,wydawał się bardzo ładna ale jak się jej ,bardziej przyglądnęłam to ,ma taką przeciętną ,pospolitą twarz ale ,ogólnie ładna jest.

Mia18889

sorka wydawała .

ocenił(a) serial na 10
karolina199

Mi tam Valeria też podoba się w serialu. Teraz robią jej lepsze stylizację niż na początku, nawet jako mechanik. ~J

MagdaJulka

zaczeli jej częściej rozpuszczać włosy, ale fakt że ostatnio nawet w kucyku tylko jak nie ma opaski mi się podobala :)

ocenił(a) serial na 10
karolina199

ONA JEST PRZEPRZEPRZEŚLICZNA, a ja robię tłumaczenie głupiego naxi, ale maxi to ciota, więc idę robić pocałunek Marcesci, jak Magda mi poleciła. ~J

ocenił(a) serial na 3
MagdaJulka

Naxi nie jest głupie.

ocenił(a) serial na 10
KeThA

Nie chodziło mi, że Naxi jest głupie, tylko ta scenka jest głupia, bo mnie wkurza. Dziwne wytłumaczenie, ale co tam. ~J

MagdaJulka

Maxi ostatnio ciągle jest idiotą, najpierw wobec Naty potem genialny pomysł żeby Ana została na tym karaoke. Zrób pocałunek Marcesci :D
A co do Valerii to ona jest przepiękna i ma śliczny głos <3 Podobała mi się w jednym z ostatnich odcinków scena, jak Leoś i Diego grali a Lara i Viola siedziały i słuchały, a kamera tak wędrowała od Vilu do Lary i było tak mega widać o ile Lara jest od niej łądniejsza.

ocenił(a) serial na 1
karolina199

Naxi nie jest głupie -.- Choć przyznam, że Maxi mnie wkurzył tym, by Ana została (miałam ochotę rozerwać ją na strzępy.) Ciągle wpierdziela się do Fran i Marco i wymyśla jakieś niestworzone historie, tym samym dając "do zrozumienia" Fran, że Marco kocha tylko ją [Anę].
Podoba mi się jego mina tj. " -_- " :33

weronikaaleksandra

Ale gdzie ja powiedziałam że Naxi jest głupie??
Mówilam że zachowanie Maxiego mnie ostatnio irytuje, za Naxi wciaż jestem całym sercem.

ocenił(a) serial na 1
karolina199

Nie mówię o tobie, głupku :3
Nie doczytałam wypowiedzi Julki XD

weronikaaleksandra

Aha, bo włąsnie najpierw myślałam, może napisałam że Naxi jest idiotą (co by w sumie brzmiało idiotycznie) ale patrze i napisałam tak jak chciałam Maxi ;p
Bo mimo, że ostatnio jest głupkiem czekam na Naxi wciąż <3

ocenił(a) serial na 3
karolina199

Lara w tej scenie przecudnie wyglądała <3 Ja idę ten odcinek oglądać wczorajszy dla Voy por ti Valerii :D

KeThA

Tak idzi! Masz moje błogosławieństwo ;p
Ona ma taki cudny głos <3

karolina199

Zgadzam się Lara jest śliczna ,teraz nawet bardziej mi się podoba niż Violetta . No chyba żeby Violetta wyglądała jak w pierwszym sezonie i jeszcze w początkowych odcinkach to wtedy raczej by mi się Violetta bardziej podobała ,ale jak na razie Lara ładniejsza jak ,dla mnie .

Mia18889

Dla mnie jest ładniejsa od Violi nawet tej z pierwszego sezonu ;p Viola nie jest brzydka ale po prostu ma przęcietną urode a Lara podoba mi się strasznie ma śliczne włosy oczy i uśmiech <3 i jeszcze ten głos :D

ocenił(a) serial na 10
karolina199

Ona jest taka śliczna, to trzeba jej przyznać:)

ocenił(a) serial na 3
Mia18889

Mnie też się bardziej wygląd Violetty podobał w początkowych odcinkach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones