PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 535
ocen
6,3 10 1 6535
Violetta
powrót do forum serialu Violetta

Czy ktoś może wie jak w serialu mają na nazwisko:
Andrés,Braco,Napo,Andréa,Federico,Federico,Broadway,Lara,Marco.?
Jakoś mnie to zaciekawiło :3

użytkownik usunięty
Sebek7771

Oni prawdopodobnie nie mają nazwisk, bo to takie postacie drugoplanowe i trzecioplanowe.

ocenił(a) serial na 10
Sebek7771

W serialu nie podawali ich nazwisk. ;)

ocenił(a) serial na 10
Sebek7771

Ich nazwisk nie ma tak samo jak ważniejszych postaci typu Francesci czy Naty.

MagdaJulka

Francesca-Restó
Naty-Perdido
Przynajmniej nazwiska Braco,Lary i Marco powinny być podane. x.x

ocenił(a) serial na 10
Sebek7771

Gdzie było podane nazwisko Francesci, bo nie pamiętam i nawet hiszpańska wikipedia nie pamięta

MagdaJulka

Nie było dokładnie podane, ale było, że od nazwiska pochodzi nazwa baru.

ocenił(a) serial na 10
Sebek7771

W którym odcinku? Bo ja wyłapuje nawet, że Fran pochodzi z Florencji, jak oglądam ten serial a nazwiska nie wychwyciłam.

MagdaJulka

myślisz,że ja pamiętam odcinek? XD

ocenił(a) serial na 10
Sebek7771

Nie wiem, chociaż czy to było przy początku?

ocenił(a) serial na 3
Sebek7771

Marco ma Tavelli,c zy coś w tym stylu, było w 18 odcinku 2 sezonu, jak go Fran nagrywała :D

KeThA

Jest jakiś tego fragment? Albo chociaż odcinek, bo nie wiem gdzie oglądać II sezon :D Mogłabyś podać link? :D

ocenił(a) serial na 3
Sebek7771

capitulosdevioletta.blogspot.com tu masz te odcinki po hiszpańsku.. Nie mogę teraz znaleźć tego iflmiku, ale jak znajdę to ci dam linka :) Tam było ona coś mówi, że zaśpiewa Marco Tavelli... Albo mi się coś źle zrozumiało :P

Sebek7771

Andres ma na nazwisko Calixto.

mariahelen

Masz może źródło skąd wzięłaś te nazwisko? :P

Sebek7771

Ze swojego bloga. Wcześniej sama nie wiem skąd. Jak znajdę źródło to dam ci znać.

Sebek7771

Znalazłam. Mam to z włoskiej Wikipedii ale na facebooku też gdzieś to było.

mariahelen

Nie ma na włoskiej Wikipedii :P

ocenił(a) serial na 3
Sebek7771

Patrz, znalazłam Ci :)
http://it.wikipedia.org/wiki/Personaggi_di_Violetta
Jednak jest ^^

KeThA

Dzięki :D
Patrzyłem zupełnie w innym miejscu XD

ocenił(a) serial na 2
KeThA

Włączyłam w tym automatyczne tłumaczenie i popłakałam się ze śmiechu.
"Ze względu na rzeczywistość, Violet i Leon są w lewo i dziewczyna jest coraz bardziej zdezorientowany, czy kocha czy Tomas Leon, który w międzyczasie jesteś w lewo z Ludmiła. Spadek w drugim sezonie, Tomás zniknie i ona znowu w miłości odwzajemniona przez Leona i dręczony przez Diego (debiutant). Tymczasem nowy wróg, a zamiast stać się przyjaciółmi z Ludmiła. Oprócz tego, że bardzo piękna odkrywa, że ma wielki talent."

Tomas "jest atrakcyjny, prosty, uczciwy, piękna jest czasem niebezpieczna, ale często pokazuje jego bezpieczniejsze i silniejsze, zwłaszcza w miłości. To jest czasami nieco 'jednorodzinnych. On gra na gitarze i śpiewa cudownie przepyszne" ;D

German "Pod koniec pierwszego sezonu Violetta zrozumie pasję do muzyki i pozostawić uczestniczyć w studio 21, ale wciąż będzie zazdrość ze strony rywala, bo nie chce fioletowy nie ma chłopca za to w drugim sezonie z kontroli, ubrane w człowieka, który grać na pianinie i będzie nazwany Geremias"

Fran "Urodziła się we Włoszech jako swego brata Łukasza. Jest to dziewczyna bardzo dobrze, i to jest zrozumiałe zarówno przez jego zachowanie z jego ubrania. Jest najlepszym przyjacielem Violetta i dwa bardzo kocham."

Andres "najlepszy przyjaciel i prawa ręka of Leon. Jest bardzo opiekuńcza z siostrą Laura. To chłopiec bardzo rozproszony, dziecinne, naiwne, a przede wszystkim bardzo głupi. Jest to najbardziej głupi facet pracy 21. Wyciągnij pole i jest bardzo muskularny, robi 33 powtórzeń w jego domu na co dzień. Oczywiście, że mięśnie nie zrekompensować mózgu, to jest tak głupie, że nie znasz nazwy swoich mięśni, nie rozumie sposoby mówienia rzeczy i trzeba powtórzyć co najmniej kilka razy, aby mieć pewność, że rozumiem je dobrze."

ocenił(a) serial na 2
tears_in_heaven

Acha, i mój ulubieniec: "Witaj Roberto mówi Beto, grany przez Pablo Sultani .
uczy muzyki w Studio 21, to dziwne i rozprasza, ale odpowiedzialność w tym samym czasie. Chroni od zła Tomás Grzegorza."

Sebek7771

Fran ma na nazwisko Cauvilgia bo w 2 sezonie Marco literował :)

Sebek7771

Do Simsów Ci potrzebne? :D

Sebek7771

Fede ma na nazwisko Renzo.Było raz w opisie odcinka

Sebek7771

Nazwisko Fran było podane w 49 albo 50 odcinku drugiego sezonu. Wtedy w pokoju nauczycielkim chyba Marco i Viola wpisują jej nazwisko do komputera i jedno z nich je literuje by drugie poprawnie wpisało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones