PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 536
ocen
6,3 10 1 6536
Violetta
powrót do forum serialu Violetta

Z racji popularności wszystkich poprzednich tematów postanowiłem założyć jeszcze jeden, taki podsumowujący, a więc:
1. Leon + Violetta = Leonetta - i ich już zostawiamy na pewno, bo Tomasa później nie będzie.
2. Fran + Marco = Franarco - skoro wszyscy tak piszą to też może być, ale będzie trzeba poczekać na Marco.
3. German + Angie = Germangie - raczej na pewno będą razem, więc niech tak zostanie.
4. Broduey + Camila = Bromila - jeszcze tylko zaczekamy aż pojawi się Broduey i wtedy możemy być pewni.
5. Pablo + Jade = Pablade - tak, wiem, niektórzy wolą Pablangie, ale ja będę się upierał przy swoim.
6. Maxi + Naty = Maxty - skoro w drugim sezonie będą razem na stałe to ok.
7. Ramallo + Olga = Ramallga - w tej kwestii także już chyba nic się nie zmieni.
8. Ludmiła + Diego = Ludmiego - poczekamy tylko do drugiego sezonu, ale póki co można
jeszcze wymyślić inny wspólny pseudonim, tylko błagam, nie piszcie czegoś w stylu Diegiła.
No i to by było chyba na tyle. Kto się zgadza? :D

ocenił(a) serial na 10

2. Na takiego Marco to Francesca może poczekać ♥
3. Nie lubię straszliwie tego parringu ;x
5. Już to widzę, nie pasują do siebie.

użytkownik usunięty
MagdaJulka

Wiem, po prostu ty wolisz pary Pablangie i Germade. ;p

ocenił(a) serial na 10

Nie, uważam, że Jade powinna sobie znaleźć fajniejszego milionera - może ojciec Ludmi będzie wolny. Dogadałaby się z córką i chodziłyby razem na zakupy.

użytkownik usunięty
MagdaJulka

Nie wiem co wy macie z tym łączeniem Jade i Ludmiły, charakterem oczywiście.

użytkownik usunięty

1. No pewnie, że tak! <3 (Veon haha ;D) Leonetta jest naj.
2. Bardzo do siebie pasują. (Franco, Marcesca)
3. Wolę Germangie niż Pablangie, więc tak. ;D
4. Jak na razie nie wnikam, bo coś bardziej jak dla mnie pasuje do niej Andres. (jest jakaś ksywka dla nich?)
5. Hehe. ;D Fajnie jakby byli razem. (J-lo hahah ;D)
6. Uwielbiam ich. (A nie lepiej Naxi?)
7. Oni są super. ;D
8. Charakterki takie same, więc czemu nie.

użytkownik usunięty

4. Nie wiem, jak dla mnie mogłoby tak zostać. Nie, jeszcze nie ma ksywki dla Andresa i Camili, ale może Camres? xd
5. J-lo. xd Ja im bardzo kibicuje.
6. Może lepiej Naxi, nie wiem. Ich imiona brzmią podobnie, więc tutaj ciężko jest coś wymyślić, chyba żeby wziąć Maximilian i Natalia.

ocenił(a) serial na 2

Naxi, haha jest takie lekarstwo, nie pamiętam na co ;) Ja tam wolałabym Napo zamiast Maxiego dla Naty, ale paringu za Chiny się nie zrobi, chyba że Napty ;)

użytkownik usunięty
tears_in_heaven

Naxi - rzeczywiście, teraz przypominam sobie reklamę, ale jednak nie pamiętam na co to. Poza tym przecież ty to wymyśliłaś! ,,6. Uwielbiam ich. (A nie lepiej Naxi?)". Według mnie Napo i Naty też byliby świetną parą (pisałem o tym we wcześniejszym temacie i właśnie wtedy wymyśliłem Napty), ale niestety jego nie będzie w drugim sezonie.

ocenił(a) serial na 2

Ja? Niemożliwe ;)

użytkownik usunięty
tears_in_heaven

A jednak. :D

ocenił(a) serial na 10

Ale niestety Maxi i Naty będą razem już nawet w 1 sezonie :)

użytkownik usunięty
MagdaJulka

To stety.

ocenił(a) serial na 10

Maxty jest już wymyślone przez Argentyńczyków :D

użytkownik usunięty
MagdaJulka

Naxi też. I większość nazw.

ocenił(a) serial na 10

Być może, z Naxy się jeszcze nie spotkałam na blogach, ale może coś pominełam przez przypadek :)

ocenił(a) serial na 10

Kurczę no, może sobie Argentyńczycy wymyślili Maxty jak to powiedziała koleżanka kilka wypowiedzi wyżej, ale Argentyna to Argentyna a Polska to Polska i u nas popularniejsze NAXI! Naxi o WIELE LEPIEJ brzmi!!!!

ocenił(a) serial na 10
MartinaStoessel

Akurat w Argnetynie też mówi Naxi ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones