PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 536
ocen
6,3 10 1 6536
Violetta
powrót do forum serialu Violetta

Wiem, że już pewnie był podobny temat, ale musiałam go założyć. Znamy już kilka faktów na
temat 2 części 2 sezonu. Pojawiają się też coraz to nowe informacje część z nich to plotki, na
pewno niektóre to kłamstwa.....

Ale do sedna...
W 2 części ma pojawić się aż 4 nowe dziewczyny co jest CO NAJMNIEJ podejrzane i dziwne.....
Ma wrócić Fede. Wiele źródeł podaje, że Tomasa nie będzie w 2 sezonie. I że "Violetta 2"
skończy się takimi parami jak : Leonetta (mają się zejść w 67 odcinku i ma być dużo ich
pocałunków xD), Marcesca (Fran ma się wahać między nim, a Fede, ale ostatecznie ma
wybrać Marco), Naxi.....

Założyłam ten temat byście wyrazili swoją opinię na temat jak to wg was się skończy (biorąc
pod uwagę znane wam fakty) oraz jaki wkład w to wszystko będzie mięć Fede i te nowe 4 laski
(o ile rzeczywiście wszystkie 4 się pojawią).

ocenił(a) serial na 6
Emm_848

Sofia i Matylda pojawią się na 100 procent. Zarówno Clara Sabatini jak i Paula (matilda) mają zdjęcia z tej samej sesji zdjęciowej co nowe foty dla promocji drugiej połowy 2 sez. Mora jest chodzącym znakiem zapytania, Luna Peralta (domniemana odtwórczyni Mory) zachowuje się dziwnie, nikt z ekipy nawet nie odznacza się na jej twitterze mimo że ona to robi stale jak jakieś psychofanki i ogólnie są wobec niej sprzeczne informacje, raz wielbi leona, raz maxiego, ogólnie sprawa jest jakaś dziwna.
No nic, uważam że sezon rzeczywiście zakończy się tymi parami. Wciąż krążą wieści, że bd 3 sezon, ale nie wyszła żadna oficjalna informacja, ajeśli wyszła to przeszła bez echa, dlatego wciąż zostawiamy margines na to, że go nie bd. Jak każda szanująca telenowela, skończy się więc ulubieńcami publiczności, czyli leonettą, naxi, marcescą i diemilą (dwie pierwsze w zasadzie potwierdzone) ponieważ na tym zależy przede wszystkim producentom. Pamiętajmy, że za powtóki telewizyjne wciąż bd ciągnąć kasiorę, a myślę że odcinek, w którym wszystkie wymienione pary bd razem, bd oglądany w tv przy każdej powtorce z równym zapałem co premierowo.

Federico na pewno odegra znaczącą rolę. Wg wielu źrodeł ma się zakochać we francesce, ale też próbować jeszcze z violettą, czyli dwiema najważniejszymi bohaterkami. Moim zdaniem być może violetta się zawaha, może nawet bd chciała być z fede, ale bd pamiętać o leonie i się wycofa. Wiemy w końcu, że zerwie z diegiem po kilku dniach, a angie już się dowiedziała, że zaloty diega to plan ludmiły, więc tylko patrzeć aż powie o tym violettcie.

Sofia moim zdaniem może zainteresować Diega ale jeśli to tylko przelotnie, lub broadwaya. Albo okazać się czyjąś córką, kuzynką leona, coś w tym stylu.
Ta cała Mora na pewno bd podbijać do któregoś chłopaka, na tej samej zasadzie co federico do violetty w 1 sez- przelotem, przez kilka odcinków, jak też broadway. gdybym miała obstawiać, powiedziałabym że do leona, żeby było ciekawiej.
Wydaje mi się, że Matilda nie odegra żadnej decydującej roli, może bd po prostu koleżanką ze studia, jakąś korepetytorką z gimnastyki coś w tylu, bo ma być postacią sportową, że tak powiem.

ocenił(a) serial na 3
Emm_848

Nie ma faktów, są same plotki ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones