PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 535
ocen
6,3 10 1 6535
Violetta
powrót do forum serialu Violetta

Nie dziwie się zresztą, ja sama oglądałam do 1/4 2s, chyba w każdym przypadku jest tak, że 1cz/1s jest najlepszy, reszta jest robiona na siłę. Bo coś pusto na tym forum, a myślałam, że jak będzie 3s to tu będzie aż huczeć

ocenił(a) serial na 7
Sissi_Annie_Romy

Też tak myślałam xd ale tak szczerze to ją oglądam tylko ze względu na hiszpański ; )

ocenił(a) serial na 10
Magdaa95

Ja w sumie to samo, ale jeszcze czekam na Germangie.. :PP I sama w to nie wierzę, ale mnie zainteresowała Leonetta ostatnio, ok, dziwne. xD

ocenił(a) serial na 7
Skailes

Jest Angie <3 i Diecesca więc jest co oglądać, w sumie teraz te odcinki nawet ciekawe ale czasem zabijają głupotą - Roxy i Fausta hahah i niekt nie jarzy o co chodzi, normalnie jak z Germanem w poprzednim sezonie xd
Co tam u Ciebie tak wgl?

ocenił(a) serial na 10
Magdaa95

Diecescę osobiście przewijam jak tylko mogę. ;DD Też mi się wydaje, że takie powtórzenie wątku, ale wkręciłam się. Przynajmniej się coś dzieje. :P Angie jest i jest świetnie. <3
U mnie ciężki rok się zapowiada - trzecia gimnazjum, egzamin, bierzmowanie i masa roboty. U Ciebie jak tam? :)

ocenił(a) serial na 7
Skailes

Ja mam w tym roku maturę i egzamin zawodowy w dodatku jeszcze w tym jest część językowa, więc czasu to ja mam mało co. Kartkowki, sprawdziany, powtórki, fakultety.. żyć nie umierać ! Hahaha

Sissi_Annie_Romy

Mnie się nie znudziła i raczej szybko nie znudzi. :)
Po prostu nie chce mi się pisać na forum, gdzie każdy hejter bez argumentów jej popierany, co kiedyś było tępione.

ocenił(a) serial na 3
Sebek7771

No tak, ja ani nie hejtuje V ani nie wielbię, jestem neutralna względem serialu, ale zawsze bd wracała do początku 1s , najlepszy okres serialu wg mnie

Sissi_Annie_Romy

Nie chodziło mi o ciebie. Ale krew mnie zalewa, kiedy widzę jak osoby, które kiedyś coś uwielbiały, teraz zgadzają się z każdym, który to krytykuje. Zawsze mnie takie coś irytowało. x.x
Też uważam, że pierwszy był lepszy od pozostałych. Przede wszystkim był o wiele lżejszy od drugiego, do tego był czymś nowym.
Warto też dodać, że wtedy uwielbiałem oglądać telewizję, a teraz bardzo rzadko to robię- pewnie to również powód, dlaczego nie miałem tak ogromnych chęci siadać przed telewizorem o 16 podczas 2 sezonu.
Ale cóż, pozostało mi czekać na trzeci, który po obejrzanych filmikach i pierwszym odcinku zapowiada się równie dobrze. *-*

ocenił(a) serial na 3
Sebek7771

No wiesz, teraz każdy kto kiedyś Violkę oglądał po prostu wiesz, nie chcę zostać zwyzywanym od dzieci i wg, dlatego krytykuje lub po prostu dopiero teraz dostrzegł wady tego serialu i dorósł. Wiesz sprawa może wyglądała by całkiem inaczej gdyby Violka była emitowana pierwotnie nie na DC ale na innym kanale, bo wiesz DC z reguły niby robi seriale dla młodzieży w gimnazjum//liceum, ale sęk w tym że dzieci w wieku przedszkolnym i podstawówka to zdecydowana większość widowni tego kanału to się przyjęło, że jest to kanał dla dzieci, nie dla wchodzących już w dorosłość nastolatków , dlatego każdy wychodzący poza dany kanon wiekowy wstydzi się powiedzieć, że podoba mu się dany serial, pamiętasz jak to było z HM czy HSM, taki był na to parę lat temu szał, pełno gadżetów i wg, ja też lubiłam to oglądać, ale teraz nie wiem chyba już mi się znudziło, albo dorosłam, ale wg ludzie w Polsce wstydzą się oglądać musicale czy seriale muzyczne bo w Polsce się przyjęło, że tam gdzie śpiewają to już jest dla dzieci, ale o Grease to wszyscy mówią, że to klasyk, a wg mnie to jest jedno i to samo co HSM, który wszyscy krytykują, tylko w innych czasach, fabuła prawie ta sama, tak samo o V wszyscy mówią, że jest dla dzieci i w większości dzieci ją oglądają bo jest na DC , gdyby była puszczana innym kanale na to większość nastolatków by ją oglądała, bo skoro nie jest z DC to nie jest wstyd, a tak jest jak jest.
Mam nadzieje, że coś z tego zrozumiałeś, mam nadzieje, że nie pogmatwałam za bardzo.

ocenił(a) serial na 10
Sissi_Annie_Romy

Ogólnie to też promocja tego serialu jest taka. Różowe gadżeciki, przesłodzone zdjęcia promocyjne, kwiatuszki, serduszka. Nawet ta czołówka. A sama zawartość filmowa nie jest znowu taka dziecinna.Jest uniwersalna, moim zdaniem.

ocenił(a) serial na 3
Skailes

Fakt faktem, serio to takie słodkie, czołówka to już wg sam kicz.

ocenił(a) serial na 3
Sebek7771

Sebastianie, już tak na mnie nie psiocz i ciesz się, bo właśnie zamierzam złożyc Ci życzenia!!!
A więc, kochanieńki, wszystkoiego najlepszego w dniu chłopaka <3 Mam nadzieję, że nie zażyczysz sobie śpiewów Tinki nad ranem, bo tego nie zniosę, chociaż ewentualnie mogę przez dwa dni w roku się poświęcić. Wybierz które.
Tadaaam. Miłego wieczorku ;>

KeThA

Dziękuję! Wybacz, że z opóźnieniem :c
Ja teraz cierpię, bo w szpitalu nie mogę oglądać Tańca z gwiazdami z Tini :c

ocenił(a) serial na 8
Sissi_Annie_Romy

Mnie również nieco się znudziła, ale nadal lubię ten serial. Poza tym - czekam na Naxi.

ocenił(a) serial na 5
Sissi_Annie_Romy

Nudne są ciągłe rozterki Violi... 3 sezon oglądałam po hiszpańsku ale teraz szkoda mi czasu i przestałam. Może jak będzie na DC to obejrzę parę odcinków, ale jakoś mnie nie przekonuje ten sezon.

Sissi_Annie_Romy

To to jeszcze leci?
Żartuję XDD
Wiola ma rację, ciągłe rozterki Violki są nuuuuudne! Inne wątki są lepsze. Chociaż nie wiem, szczerze mówiąc, co tam teraz leci i jak przebiega akcja, bo nie mam teraz czasu zbytnio na oglądanie :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones