Virgin River
powrót do forum 1 sezonu

Dziękuję Netfliksowi że wyświetlił mi zwiastun tego serialu i dzięki temu na niego trafiłam. Kocham takie ciepłe opowieści toczące się gdzieś w małym amerykańskim miasteczku. Oglądając ten serial albo uśmiecham się do ekranu telefonu albo ocieram łezkę ze wzruszenia. Idealnie dobrani odtwórcy głównych ról i przepiękna Kanada. Kiedyś kochałam Hart of Dixie i niezmiennie tęsknię za tym serialem ale Virgin River to godny zastępca. Bardzo podobny klimat i styl. Kocham.

missbrasil

Dooookładnie <3 też kocham te klimaty. Hart od Dixie, Gilmore Girls i wiele innych

morskooka

a co polecicie z tego klimatu na netflisie?

zzielonaa

Ja polecam https://www.filmweb.pl/serial/Chesapeake+Shores-2016-769493

Madzia15141

Netflix to totalne gówno.
Pozdrawiam serdecznie

HRA

Hmmm i co wniosła ta Twoja wypowiedź? Czy ja wychwalam Netflix czy polecam serial?
Zastanów się trochę...

HRA

Co za bełkot

ocenił(a) serial na 7
zzielonaa

Właśnie zaczęłam to oglądać i mam nadzieje ze będzie choć trochę podobny do "uwaga,faceci"(men in trees). To są te malomiasteczkowe klimaty z romansem w roli głównej.

zzielonaa

Może nie na Netflixie, ale polecam "Nashville" :)

ocenił(a) serial na 8
zzielonaa

Slodkie magnolie

zzielonaa

Firefly Lane

ocenił(a) serial na 8
missbrasil

Gdzie można obejrzeć Hart of dixie?

ocenił(a) serial na 8
missbrasil

Zdagzam się fajny klima, mam nadzieję iż nie zrobią z niego Harlequina na koniec

ocenił(a) serial na 2
boundless

Pierwszy sezo był fajny, a drugi to totalne dno i własnie Harlequin...

ocenił(a) serial na 8
Agnes_Travel

No jak jeszcze bardziej przesłodzą - odpadnę z gry

missbrasil

aaa! dokładnie miałem takie samo spostrzeżenie - podobny klimat do Hart of Dixie, dodatkowo lekarz z HoD gra lekarza w VR, choć brakuje postaci jak Wade czy Lemon.
w moim przypadku idealny serial na wspólne wieczory z żoną ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones