PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=230446}

Wędrówki z bestiami

Walking with Beasts
7,8 1 380
ocen
7,8 10 1 1380
Wędrówki z bestiami
powrót do forum serialu Wędrówki z bestiami

Kiedyś słuchałem naagrane na jednej kasecie lektora - Krystynę Czubówną. A teraz od 2008 roku zrezygnowałem z powodu tego, że serial ,,Wędrówki z Bestiami" BBC w trafił do Rzeczpospolitej w kolekcji ,,Pierwsi mieszkańcy ziemi" i lektorem był Andrzej Krusiewicz. Właśnie tego lektora - Andrzeja Krusiewicz uwielbiam słuchać niż Krystynę Czubówną.

ocenił(a) serial na 9
MacSzafr

Też mam tą kolekcję. Wspaniała robota, lektor dał radę. Czasem mam jednak ochotę wyłączyć polskiego lektora i posłuchać Kennetha Branagh. Jego głos jest naprawdę wspaniały i upajający. Lubię oglądać filmy dokumentalne i popularnonaukowe po angielsku, jest trochę tego na Youtube, można podszlifować język. Okazuje się że społeczność ludzi podziwiających dinozaury i inne wymarłe stworzenia oraz kochających paleontologię jest całkiem duża. Bardzo fajnie jest obejrzeć jakiś film prezentujący np. zagadnienie z ewolucji jakichś organizmów, choćby morfologii nóg zauropodów lub dowiedzieć się czegoś o najnowszych znaleziskach i opublikowanych artykułach zmieniających nasze rozumienie - jak choćby słynną pracę o Spinozaurze całkowicie wywracającą do góry nogami obraz tego gada. Jestem też wielkim fanem ery kenozoicznej i ostatnio interesuję się ewolucją trąbowców oraz Meridoungulatów - fauna Ameryki Południowej była wspaniała i bardzo oryginalna, radzę zapoznać się bliżej np. z Astrapotherium czy Litopternami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones