Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
powrót do forum 2 sezonu

Geneza Saurona-sezon 2

ocenił(a) serial na 3

https://www.eurogamer.pl/pierscienie-wladzy-w-koncu-ujawnily-saurona-drugi-sezon -opowie-jego-historie#comments

Aż sie boje, przy umiejętnościach światotwórczych tych beztalenci gorszych od DDeków z GoT to ja nie wiem, niby złe postacie nie są tak spaprane, przynajmniej charakterologicznie ale .... może sezon 2 nigdy nie powstanie, oby.

ocenił(a) serial na 3
Pallando

Ci tzw showrunnerzy odkrywają swoje prawdziwe dwulicowe oblicza kłamców i wichrzycieli. Żadnego nowatorskiego (jak na razie), ukazania Saurona nie przedstawili. Mc'key:

"Uważaliśmy, że Sauron powinien być postacią samą w sobie. […] W pewnym sensie chcieliśmy stworzyć historię jego pochodzenia."

Tolkien to zrobił, a nie Wy - beztalencia! Sauron u Tolkiena i nawet u Jacksona w trylogii jest postacią samą w sobie, w LOTR nie był li tylko jak w idiotyczny sposób próbujecie imputować i spłycać przedstawiany jako "zło zobrazowane za pomocą obserwującego oka, znajdującego się na wysokiej wieży". Sauron w duchowej postaci przemawia, kusi, działa i kieruje, a jego postać miała swoje konsekwencje we wcześniejszych wydarzeniach. Sauron u Tolkiena w cielesnej postaci dalece przez samego siebie cenionej, uwielbianej, czyli Annatara działał właśnie jako zwodziciel i to nie Wy showrunnerscy oszuści to wymyśliliście, a już na pewno nie w NOWATORSKI sposób! (wiem, że czytacie ;)

ocenił(a) serial na 3
Pallando

DDeki dopóki miały materiał źródłowy było w porządku, te beztalencia wiedzą jak ta historia się kończy, a i tak mieszają i uważają, że potrafią pokazać lepszą fabułę niż osoba która wymyśliła całe swoje legendarium.

ocenił(a) serial na 3
Janusz_fylmwebu

typy nie potrafiły napisać dobrze jednego serialu takiego jak "Star Trek" co raczej nie jest nadludzkim wysiłkiem, wystarczyło oglądać poprzednie kilka seriali Star Trek i pisać na podobnym poziomie, podobne sprawy :) a sądzą, że mogą poprawiać gościa, który znał 30 jezyków, studiował Biblię po starogocku i tworzył swoje uniwersum przez 50 lat :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones