PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=367031}

Włatcy móch

5,9 55 647
ocen
5,9 10 1 55647
3,3 7
ocen krytyków
Włatcy móch
powrót do forum serialu Włatcy móch

Uwielbiam

ocenił(a) serial na 7

Oglądałem to w podstawówce i do dzisiaj mi się podoba. Bardzo mi smutno z tego powodu, że już nie będzie nowych odcinków. Wiadomo - co za dużo to nie zdrowo, jak się kończą pomysły to lepiej zejść ze sceny jak mistrz niż robić coś na siłę. Jednak myślę, że spokojnie można by było coś jeszcze fajnego wymyślić. Pewnie oglądalność była słaba dlatego serial padł. Mimo, że Włatcy to film dla widzów dorosłych to myślę, że 80% oglądających to same dzieciaki. Najbardziej podobała mi się postać Maślany, Pani Higienistki oraz Pani Frał, choć postać Czesia też mistrzostwo ;)

ocenił(a) serial na 7
ElGladiator

Mi też serial się podobał, chodź można było by go zrobić trochę lepiej. Np. zmieniła bym nieco wątek Anusiaka. A sam serial..... w pewnym momencie wszystko sprowadzało się do przekleństw i tzw. klozetowego humoru.

ocenił(a) serial na 7
HotChocolate90

No nie wiem, mi się tam wszystkie odcinki podobały ;)

ocenił(a) serial na 7
ElGladiator

Mi najbardziej odcinki tak do 50. Później też było fajnie, ale było trochę za dużo przeklinania i klozetowego humoru.

A co byś powiedział na to, gdyby zmieniono wątek Anusiaka. Z tępego prymitywa był by takim inteligentem jak Konieczko, który w pewnym sensie dusi się w rodzinie w której się wychowuje? Pamiętasz jacy byli jego ojciec i matka.

ocenił(a) serial na 7
HotChocolate90

Po co dwie podobne postacie? Właśnie to było fajne - Anusiak jako chłopek, prymityw ;]

ocenił(a) serial na 7
ElGladiator

Zrobiła bym kontrast. Np. Maślana, lub Konieczko mimo iż z lepszych rodzin byli by tak prymitywni jak serialowy Anusiak. To mogło by być niezłe, bo chyba pamiętasz jak ojciec Anusiaka odnosił się do inteligentów itd?

ocenił(a) serial na 7
ElGladiator

Pomysły zawsze się znajda. Już mam pomysł na jedną historię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones