PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=585726}

W garniturach

Suits
8,1 133 317
ocen
8,1 10 1 133317
7,1 7
ocen krytyków
W garniturach
powrót do forum serialu W garniturach

Co było dalej?

ocenił(a) serial na 9

Hej,
ogladalam kiedys Suits, wydaje mi sie, ze przeszlam przez dwa pierwsze sezony, a potem juz troche zmeczyla mnie fabula :-)
Ale jestem ciekawa, co bylo dalej?
Czy Mike i Rachel dalej sa para?
Czy wszyscy dalej pracuja w tej samej kancelarii?
Czy Harvey zszedl sie z Scottie?

Kesti22

1. żenią się
2. tak
3. nie

ocenił(a) serial na 9
luckyskill

Dzięki za odpowiedź :-)
Szkoda, jakos nie polubilam tej pary i caly czas mialam nadzieje, ze sie rozstana ;) CZekalam tez na powrot Jenny, bo z kolei Mike z nia bardzo przypadli mi razem do gustu :)

ocenił(a) serial na 7
Kesti22

BYloby milo z twojej strony zaznaczyc, ze to jest SPOILER. Taka grzecznosc, wiesz?

ocenił(a) serial na 8
bellsomni

wybacz ale wchodzisz w temat "co było dalej" - nie wiem czego się innego spodziewasz jak nie spoilera ;)

i biorą ślub a nie żenią się ;)

ocenił(a) serial na 7
Strejsant

Przyjeta grzecznosc na tym forum zaklada pisanie: SPOILER w tytule takiej dyskusji, nie zas bawienie sie w zgadywanki. Ja czy ktos inny nie mozemy wiediec co ty masz na mysli pod danym zdaniem. Natomiast slowo SPOILER jest jasne. Naprawde nic nie kosztuje taka uprzejmosc.
Ale spoko, juz mi zepsules czesc przyjemnosci z ogladania filmu, moze tylko nie zrobisz tego komus innemu w przyszlosci.

ocenił(a) serial na 8
bellsomni

raz - nic Ci nie popsulam bo to nie ja udzielilam odpowiedzi na te pytania. Dwa-Skoro człowiek zakładający temat pyta co dalej sie stało to logicznym jest ze odpowiedź będzie dotyczyła dalszych losow. End of story

ocenił(a) serial na 8
Strejsant

Aha i z tego co zauważyłam WSZYSCY zawsze spoilerujac ostrzegają ze to spoiler, czytam wiele wątków i nie zdarzylo mi sie natknąć na cos czego bym nie chciała przeczytać, widocznie w tym wypadku autor uznał słusznie zresztą ze wątek jasno nawiązuje do tematów zdradzajacych fabułę i to oczywista oczywistość ;) jakoś ja czytając to spodziewałam sie tego co przeczytałam

ocenił(a) serial na 9
Strejsant

Dzieki Strejsant :)
Zawsze trafi sie taka maruda jak bellsomni, bez wzgledu na to, co by sie nie napisalo to i tak bedzie zle ;)

bellsomni

Spoko, tak w ogóle to Donna będzie pracowała z Loiusem, to jest spoiler jak coś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones