PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=585726}

W garniturach

Suits
8,1 133 370
ocen
8,1 10 1 133370
7,1 7
ocen krytyków
W garniturach
powrót do forum serialu W garniturach

HARVEY

ocenił(a) serial na 10

NIE WIEM CZY TO DOBRE MIEJSCE I CZAS NA TO,ALE MUSZĘ TO NAPISAĆ.
NIEDAWNO PRZECZYTAŁAM TRYLOGIE 50 TWARZY GREJA I POWIEM WAM,ZE PO JAKIEJS POŁOWIE PIERWSZEJ KSIAZKI DOTARŁO DO MNIE,ZE HARVEY BYŁBY IDEALNYM PANEM GREYEM.
TO JAK SIE NOSI,MOWI,MIESZKA I JEGO MIMIKA -IDEALNY DO TEJ ROLI.
CZYTAJĄC KSIĄŻKĘ MIAŁAM TYLKO JEGO PRZED OCZAMI.

NIE WIEM CZY KTOŚ MIAL JESZCZE TAKIE ODCZUCIE,JESLI NIE NIE KARZCIE MNIE,TO PO PROSTU MOJA PIERWSZA MYSL JAKA PRZYSZLA DO GŁOWY PO FILMIE.

A CO DO SERIALU TO KOCHAM GO....

ocenił(a) serial na 6
OMELI81

Szczerze mówiąc, to większość z nas ma serdecznie w dupie, kto byłby idealnym bohaterem tej miernej książki, nad którą wzdychają jakieś niezaspokojone pindy. Mi ich nawet żal, bo jest tyle wartościowych utworów w tej tematyce, a większość się zachwyca tym dziadostwem.

Przestańcie już ku... spamować z tym gó.. tzn greyem, bo ciężko to wytrzymać.

ocenił(a) serial na 10
era

TAK ,MASZ RACJĘ ZE JEST WIELE CIEKAWYCH W TEJ TEMATYCE KSIĄŻEK I FILMÓW I NAWET CI POWIEM,ZE WIELE Z NICH PRZECVZYTAŁAM I OGLĄDNĘŁAM .A "50 TG" PRZECZYTAŁA Z CIEKAWOŚCI -O CO TYLE SZUMU.
PROSZĘ MNIE NIE WRZUCAC DO JEDNEGO WORKA Z MAŁOLATAMI WRZESZCZĄCYMI NA WIDOK DORNANA.
.ROZUMIEM,ZE JEST MODA NA NIELUBIENIE (BO PRZECIEŻ WSTYD LUBIĆ) 50 TWARZY GREYA ,ALE TO JEST CHYBA STRONA DLA MIŁOŚNIKÓW KINA -NIE ZALEŻNIE OD TEGO CO KOMU SIĘ PODOBA I NIE POWINNO SIĘ NIKOGO OBRAŻAĆ.


ocenił(a) serial na 6
OMELI81

Ależ ja miałem totalnie neutralny stosunek do tej książki i filmu, tylko właśnie takie capslockowe krzykaczki jak Ty i cała reszta dziewczynek, sprawiły że zajrzałem do treści i zacząłem się irytować tym wszystkim. Jak chcesz dyskutować o książce to wybierz lubimyczytac.pl etc., a jak o filmie, to masz stronę o '50 twarzach' i tam sobie o tym spamuj. Tutaj jest temat o Suits, a to się nijak ma do tej chały. A jak Ci się widzi aktor, to spamuj na jego stronie, bo na cholerę tutaj?

Dajcie żyć dziewczyny...

ocenił(a) serial na 10
era

NAWET NIE ZDAJE SOBIE PAN SPRAWY Z TEGO Z JAKIM SPOKOJEM PISAŁAM TO.
WIĘC NIE ROZUMIEM PANA SFORMUŁOWANIA "KRZYKACZKI".
NIE WIM CZEMU TYLE ZŁOŚCI W TYM WSZYSTKIM.
JESTEM SPOKOJNĄ OSOBĄ KOCHAJĄCĄ FILM I KSIĄŻKI I TO CO NAPISAŁAM BYŁO ZWYKŁYM MOIM SPOSTRZEŻENIEM.
PRZEPRASZAM,JEŚLI URAZIŁA PANA MOJA OPINIA .

MIŁEGO DNIA PANIE ERA.

ocenił(a) serial na 6
OMELI81

Masz swoje zdanie, więc nie przepraszaj, tylko zweryfikuj jego słuszność i się go trzymaj.
Wzajemnie :)

ocenił(a) serial na 10
era

NIE WIEM CZY DA SIĘ ZWERYFIKOWAĆ SPOSTRZEŻENIA W MOJEJ GŁOWIE NA TEMAT PODOBIEŃSTWA MIĘDZY PANAMI GREY I HARVEYA,
MIŁEGO PANIE ERA

użytkownik usunięty
OMELI81

Uważne czytanie się kłania..
"Capslockowe krzykaczki" - etykieta w necie zakłada pisanie dużymi literami tylko w określonym celu. A nawet gdyby jej nie było - to wynika z pewnej wrażliwości.
Nota bene bardzo zabawne i trafne określenie - gratulacje dla autora :))

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
OMELI81

Kochanieńka ta książka jej całokształt historia oraz bohaterzy (naśladownictwo zmierzchu i to bardzo marne) było tak słabe że nie życzyłabym sobie aby ten Pan tam grał. A fenomen 50 twarzy Greya polega chyba na sporym nagłośnieniu tego szmatławca i każdy chciał się przekonać jaki to shit Ale udało sie cały świat jeszcze o tym gada Coś w stylu marnych reality show które obejrzysz z ciekawości aby zobaczyć czy głupota prześcignie głupotę. Jednakże myślę, że idiota takiego absurdu nie jest w stanie wyreżyserować. I stoi za tym sztab ludzi by manipulować zręcznie naszymi portfelami:)

ocenił(a) serial na 10
klaudynkamro

ZGADZAM SIĘ Z PANIĄ CAŁKOWICIE.KSIĄŻKĘ PRZECVZYTAŁAM Z CIEKAWOŚCI O CO CAŁY SZUM -ZRESZTĄ CAŁKIEM NIEDAWNO DOPIERO I DOSZŁAM DO PODOBNYCH WNIOSKÓW ,CHOĆ NIE TAK DRASTYCZNIE JAK PANI.
TAK JAK JUŻ WCZEŚNIEJ PANU WYŻEJ NAPISAŁAM BYŁO TO ZWYKŁE MOJE SPOSTRZEŻENIE I TYLE.
WESOŁYCH ŚWIĄT

OMELI81

myślę że wiele osób przeczytało książkę z ciekawości , jak ja. ale tylko pierwszy to, przerzucając potem kartki, po czym oddałam wszystkie trzy koleżance, i zapomniałam o niej. nie rozkminiałam kto, co i dlaczego. ale prośba ogólna chyba, jak Pani pisze na forum, proszę wyłączyć caps locka, ciężko się czyta te duże litery.
pozdrawiam ciepło.

ocenił(a) serial na 9
OMELI81

Jeśli chodzi o podobieństwo to się w 100% zgadzam, acz nie chciałabym tego aktora zobaczyć w takiej marnej produkcji.

ocenił(a) serial na 10
OMELI81

Wolałbym abyś nie porównywała bohaterów z tego serialu do tego bezsensownego filmu jakim jest "50 twarzy Greya". Harvey jako tako chociaż potrafi uszanować kobietę a nie to co jest pokazane w tamtym filmie.
http://maritrafilms.blogspot.com/2015/06/w-garniturach-suits.html

Krzysztof421

@OMELI81: Piąteczka. Popieram. Z g... powieści dla pań sprzedawczyń ze sklepu mięsnego zrobiono sensację. Trzeba głośno i wyraźnie potępiać czołobitość takim hitom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones