PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=585726}

W garniturach

Suits
8,1 133 317
ocen
8,1 10 1 133317
7,1 7
ocen krytyków
W garniturach
powrót do forum serialu W garniturach

niestety coraz gorzej

ocenił(a) serial na 7

Lubiłem ten serial od samego początku jednak z sezonu na sezon jest coraz słabszy. To co kiedyś
było jego atutem - m.in. błyskotliwe teksty, radzenie sobie głównych bohaterów w sytuacjach bez
wyjścia itp. było super jednak patrząc z perspektywy 4 sezonów to jednak jest lipa. Dialogi strasznie
sztuczne, wszyscy są piękni i wszystko wiedzą, sypią tekstami z filmów cały czas itp. itd. Obejrzę do
końca bo nie lubię przerywać połowie serialu ale niestety IMO coraz gorzej...

ocenił(a) serial na 7
arthas74

zgadzam sie. tez z tym sie zawiodlem. 4 sezon jest straszny pod tym wzgledem. Jeszcze Mike przeciwko Harveyowi? ;/ bez sens... oni sa jak jedna calosc w tym serialu nie mozna ich oddzielac

kenia1100

Spoilery trzeba oznaczać, dotyczy to też wypowiedzi yetistick. Jestem przed 4 sezonem i już wiem, co się wydarzy :(

ocenił(a) serial na 9
arthas74

widzę, że nie tylko ja mam takie odczucia. Lubię, gdy serial nie jest przeciągany na siłe, a 4 sezon zaczyna taki być. Rozumiem, że musieli postawić dwóch głównych bohaterów przeciwko sobie, ale całość jest taka sztuczna. Odcinki zaczynają mi się dłużyć, czego nie mogę powiedzieć o 1,2 i większości 3 sezonu.

ocenił(a) serial na 7
yetistick

niestety. pod tym względem o wiele realniej wygląda The Good Wife

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones