PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10013349}

W powietrzu

Hijack
6,8 5 028
ocen
6,8 10 1 5028
7,0 3
oceny krytyków
W powietrzu
powrót do forum serialu W powietrzu

Jak widzę te komentarze jaki to zły serial itp. to naprawdę ręce opadają. Ok, każdy ma prawo do własnego zdania, ale to chyba dla Polaków sport narodowy by krytykować wszystko.
Na IMDb na 12 tysięcy głosów średnia 7,8.
Ogólnie przy każdej produkcji filmweb ma niższe średnie, bo przecież Polacy to eksperci i wiedzą najlepiej, są bardziej inteligentni i wychwytują błędy fabularne oraz złą grę aktorską. ;)

Radioactive_

Nic dziwnego że 7.8 skoro tam większość ocen to amerykańce. A jak wiadomo hamerykanie to idioci.

Draco_2511

Kto jest idiota sam pokazałeś

VIOLATOR1974

Tak, ty

ocenił(a) serial na 1
Radioactive_

jaki jest w ogóle sens twojego komentarza? ludzie narzekają, że ten serial ma pełno błędów fabularnych (z czym kompletnie się zgadzam, odcinek 5 jest tragiczny i więcej nie mam zamiaru oglądać). ty oczywiście się z tym nie zgadzasz, jednak zamiast podać kontrargumenty, to... narzekasz, że polacy krytykują. aha.

ocenił(a) serial na 1
Radioactive_

Cały serial powinien się skończyć zanim zaczął. Żaden pilot nie otworzyłby drzwi.

ocenił(a) serial na 5
Radioactive_

Dlaczego mówisz ludziom, co ma się im podobać? Zrzędzisz, krytykujesz to, że inni krytykują, hipokryto. Skończyłem serial i to naiwna, głupkowata bajka, słabo zagrana. Jedyny plus to trzymanie w mini napięciu, wywoływanie jakiegoś zaciekawienia.

Radioactive_

Fakt jest taki - to bardzo zły serial.

Radioactive_

Hahah Dożywotnia beka z takich komentów. Ameby porównują oceny na forach i podają to jako dowód na wybitność serialu, albo kiedy ktoś płatkom śniegu obraża serialik.

użytkownik usunięty
Radioactive_

Chłopie Bagiński przyznał że serialowy Wiedźmin jest taki głupi bo przeciętny "zachodni" odbiorca. mogą nie zrozumieć tak skomplikowanej historie. A ty coś bredzisz o ocenach na Amerykańskim portalu. Może w Polsce, człowiek nie chce oglądać kolejnej papki z VOD.

ocenił(a) serial na 8
Radioactive_

Serial jest dobry.

ocenił(a) serial na 5
kitty32

A Harry Potter był na faktach

Radioactive_

Nie porównuj głupich jak but Amerykanów oceniających serial na IMDb do nas, Polaków. Poziomwiedzy młodzieży i dorosłych jest na poziomie naszego dziecka z podstawówki, choć nasze polskie dziecko zagnie z zagadnień ogólnych nie jedengo amerykanina.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
VIOLATOR1974

Typowy mściwy polaczek, który nie potrafi się merytorycznie wysłowić bez obrażania i wyzywania drugiej osoby. Byłeś chamie w ogóle w USA? Poznałeś poziom tych uwielbianych przez ciebie amerykanów? Oni nie wiedzą, gdzie lezy Europa. Nie wiedzą co to blik i bankowe płatności elektroniczne. Dalej posługują się czekami a na połowie stacji benzynowych nie da się zapłacić kartą. Daj nam taki duży kraj o takich jak u nich zasobach i furę pieniędzy wielkości Fort Knox, to wtedy zobaczysz, poziom technologiczny. Do tego nie mieli komuny i rozkradania umysłowego i pieniężnego kraju. Jeśli końcówka twojego nicu to rok urodzenia, to wszpółczuję myślenia na poziomie współczesnego nastolatka w rurkach.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
VIOLATOR1974

Debil do poęgi entej.

ocenił(a) serial na 7
Radioactive_

Kompletnie się zgadzam. To z pewnością jeden z najlepszych thrillerów lotniczych, jakie kiedykolwiek powstały. A Idris Elba jest fenomenalny w roli głównej. Polacy są po prostu żałośni ze swoją nienawiścią i nieumiejętnością zabawy.

Radioactive_

Radioactiv nie ma sensu rozmawiać z debilami którzy uważają że ich zdanie jest najważniejsze. Prawda jest taka że to dobry film w zalewie kiczu który zalewa vod. I pokazuje to chociażby dosyć wysoka ocena. A trolle niech sobie krzyczą, karawana jedzie dalej.

ocenił(a) serial na 5
VIOLATOR1974

Fanboje niech sobie klaszczą a fabuła na trytytkach nadal będzie na trytytkach. Dramaturgiczne zabiegi w tym serialu to zdecydowanie jazda po bandzie, bandzie oddzielającej, coś mającego znamiona wiarygodności od rojeń nastolatka przebodźcowanego grami wideo czy telewizją.... Cóż executive producer Idris Elba nieco chyba przesadził z pompowaniem swojego ego jako bohatera ultra mataczącego pseudo charyzmatycznego patafiana. Jak bym był na pokładzie tego samolotu jako pasażer to najpierw próbowałbym wyrzucić z niego Sama, niech sobie polata w przestworzach. Naprawdę była szansa na wartościowy serial, zabrakło trochę pokory, pokory wobec widza. No chyba, że target to widz uniwersum Marwela.

ocenił(a) serial na 3
thc86

Ale żeby tak ganić cały naród, bo się komuś kiepski film o porwanym samolocie nie spodobał?:-) Zadziwia mnie jak bardzo potrafimy się oburzać na małe sprawy. Fajnie, że się dobrze bawiłeś na tym serialu. Mnie to zamęczyło niemal, ale na szczęście przebrnąłem całość na przewijaniu i wiem, że dobrze zrobiłem.

ocenił(a) serial na 1
Radioactive_

A wapadles na to że na portalach po starcie serialu na ogół opinie są wykupione eśli na coś poszło dużo $? Serial jest totalnie głupi

ocenił(a) serial na 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones