PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10013349}

W powietrzu

Hijack
6,8 5 028
ocen
6,8 10 1 5028
7,0 3
oceny krytyków
W powietrzu
powrót do forum serialu W powietrzu

ministra i premierka

ocenił(a) serial na 4

Brakowało jeszcze oficerki(takich butów) i byłby komplet.

kepatrawy

Była oficerka … Pierwsza oficerka Anna Kovacs … Lewicowa propaganda łopatą do głowy wkładana. Na kierowniczych stanowiskach same babki, biali faceci brzydcy i źli, ksiądz hipokryta (wiadomo)… Jestem na piątym odcinku, jeszcze mam małą nadzieję na wątek gejowski.

ocenił(a) serial na 5
Tara_3

Powiem Wam jedno , moja żonka jest z dala od TV a kobietka wykształcona i z racji , że nie widzi tego lewicowego parcia to i w serialu na to nie zwraca uwagi - aczkolwiek faktycznie moda na silne kobiety i niedorobionych mężczyzn trwa w najlepsze.

ocenił(a) serial na 5
Tara_3

Lewicowa propaganda? A wiesz, że feminatywy zostały wyrugowane z języka przez komunistów w czasie PRL? To kim oni byli - czyżby prawicą, skoro działania przeciwne określasz lewicowymi?

ocenił(a) serial na 5
Tara_3

Lewicowa propaganda? A wiesz, że feminatywy zostały wyrugowane z języka przez komunistów w czasie PRL? To kim oni byli - czyżby prawicą, skoro działania przeciwne określasz lewicowymi?

ocenił(a) serial na 6
kepatrawy

haha też mam bekę ale z drugiej strony coraz mniej, bo coraz częściej skręt żołądka jak to słyszę xd

kepatrawy

a pilot od telewizora ci nie przeszkadza?

ocenił(a) serial na 7
kepatrawy

a ojciec dyrektor moze być ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones