PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=381588}

W pułapce czasu

Valérian et Laureline
7,9 1 055
ocen
7,9 10 1 1055
W pułapce czasu
powrót do forum serialu W pułapce czasu

Mimo, że do filmu " Valerian i Miasto Tysiąca Planet " nie mam wiele uwag, pomimo tego dziele się moją oceną tego filmu.
Mianowicie w filmie tym jest zwierzątko należące do ludu, który był przedstawiony w filmie, a którego to ludu planeta została zniszczona. Owe zwierzątko ma zdolność powielania różnych rzeczy, w serialu animowanym " W Pułapce Czasu " zwierzątko to nosi nazwę Transmuter z Blakstille. Według mnie powinna zostać zrobiona kontynuacja " W Pułapce Czasu " zamiast wersja kinowa. Filmu nigdzie nawet nie mogę znaleźć na DVD. Zdaje sobie sprawę, że kontynuacja serialu animowanego " W Pułapce Czasu " byłaby bez sensu ponieważ cała historia kręciła się wokół odnalezienia Ziemi, walki z Vlagosami i Tankervillem, ale zamiast filmu wołałbym nowe przygody w serialu animowanym, niż zupełnie inną historię co w filmie.

DAWID25_1

Na zalukaj znajdziesz film. Nie oglądałem nigdy serialu, ale film moim zdaniem jest strasznie słaby. Jedyna rzecz, która go "ratuje" w jakiś sposób to tylko dobre efekty specjalne, ale to żadna pociecha przy tak głupim scenariuszu.

ocenił(a) serial na 8
Popow85x2

Serial animowany jest jeszcze głupszy :/

ocenił(a) serial na 9
suchymax2

Serial animowany to czyste złoto. Ciekawie dopracowane postaci, masa przygód, niezwykłe światy, interesująca i ładna animacja. Dla mnie to była najlepsza kreskówka mojego dzieciństwa :P Film to tylko nikły cień w porównaniu z tą serią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones