PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788830}

W sercu miasta

Bu Şehir Arkandan Gelecek
7,1 186
ocen
7,1 10 1 186

W sercu miasta
powrót do forum serialu W sercu miasta

Emisja kolejnego tureckiego serialu od 29 września o 16:05 od poniedziałku do piątku w TVP1.

durczog

czyli tvp dalej prowadzi swoją misję islamizacji. a stare kobity się cieszą bo mają kolejny po rolnikach i lwowskich dziewczynach "hit"

_Bunuel_

ale chłopie błysnołeś, niczym tvn-owski inteligent

maja1234

Jedyny warty uwagi serial w TVPIS to Miasto Skarbów.
Jak chcę film obejrzeć to Polsat ,TVN ,Nowa TV , WP ewantualnie zdziadziała Stopklatka.
A jak nic no to online pozostaje.
Kurski sciągnął TVP na dno jak góra lodowa Tytanika

giovanni50

Też miałem gdzieś tureckie seriale, dopóki nie obejrzałem jednego, potem drugiego, no i zobaczyłem jak bardzo się myliłem. Na świecie też robią furorę, zdobywają międzynarodowe nagrody (nagroda Emmy 2017 dla "Kara Sevda"), polskie seriale to przy nich niestety trzecia liga. Tureckie na świecie sprzedają się kapitalnie, więc nic dziwnego, że TVP również je kupuje. Jeśli ktoś chce oglądać serialowe tandety i gnioty to Polsat, TVN i ich klony są akurat dla niego. Serial "W sercu miasta", znany również pod tytułem "To miasto podąża za tobą", jest całkiem dobry, dla mnie w środku tureckiej stawki, widziałem lepsze, ale i gorsze. W każdym razie warto obejrzeć, nie tylko ze względu na urodę głównej bohaterki :).

giovanni50

Jeżeli jest się fanem kryminałów to owszem :) - Akurat to nie są moje gusta, osobiście to już omijam TVN a wybieram TVP1 i TVP2 - W tym też tureckie seriale chociaż nie wszystkie.

buterfly

Na TVN tylko Diagnoza i ten serial na Polsacie z Damięckim

giovanni50

Z TVN-owskich kanałów to wybieram TVN7 głównie z powodu seriali :)

buterfly

Ja TVN7 praktycznie nie oglądam

giovanni50

To tak jak ja TVN :) - Cóż ale nie uśmiech mi się oglądać takie ''hity'' jak Pięćdziesiąt twarzy Greya.

buterfly

Na Pulsie za dużo powtórek ale jak już jest film to hicior (Przełęcz ocalonych )
Ta stacja ma fajne baśnie w ramówce (Niemieckie i czeskie)
Puls to niespełniony potencjał oraz ma pecha do właścicieli
TVN to oglądam najczęsciej w piątek
Uwielbiam krótkometrażówki braci Lumiere i Georgesa Melliesa

giovanni50

Co do Pulsu to uważam że powinni skupić się Chińskich produkcjach oraz właśnie na baśniach i to nie tylko Niemieckich i Czeskich, już parę takich produkcji premierowo wyemitowali - Zawszę to lepsza propozycja, niż ciągłe powtórki seriali.

buterfly

Kiedyś było w tej stacji kino kopane które uwielbiam.
Chińczycy też fakt mają fajne baśnie.
Szkoda że polskie kino nie wykorzystuje tego gatunku

giovanni50

Odnośnie baśni - To mogliby też wyemitować więcej Skandynawskich produkcji i Rosyjskich, bo widzę też mają takie w zasięgu a uważam że również mają ciekawy klimat.

buterfly

Pełna zgoda :)
Tylko czemu nasze kino nic w tej dziedzinie nie robi

giovanni50

To fakt - Jedyny film który przychodzi mi do głowy, to ''Za niebieskimi drzwiami'' jednak to nie baśń :) .

buterfly

Fantasy raczej :)

giovanni50

Nawet połączenie dramatu i fantasy :)

buterfly

Jeszcze jest Nieznana opowieśc wigilijna oraz Dzieje mistrza Twardowskiego.

ocenił(a) serial na 2
maja1234

pewnie, że błysnął, polać mu wódki za to

chemas

??? Nibym czym ;) - Akurat zdarza się że obejrzę tureckie seriale, natomiast nie oglądałem ''Rolnika'' i nawet nie zamierzam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones