PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631771}

W sercu oceanu

El corazón del océano
7,1 478
ocen
7,1 10 1 478
W sercu oceanu
powrót do forum serialu W sercu oceanu

Leci teraz w TVP. Czy opłaca się go obejrzeć? Dotychczas oglądałem głównie amerykańskie seriale. Obsada jest mało znana. Ale za to jest nieźle oceniany. Proszę o odpowiedź. Przede wszystkim chodzi mi o to czy nie przynudza i czy fabuła wciąga.

kamil67_filmaniak

Moim zdaniem nie warto, bo to taka kostiumowa "Moda na sukces". Niby te dziewczyny wiozą do nowego świata na zamążpójście, ale ponieważ każdy z każdym chce się chędożyć (bo panny cnotliwe okazują się w głębi duszy puszczalskie, a i marynarze nie boją się surowej kary), to zanim dopłyną do Brazylii to wszystkie będą dawno brzuchate.

fidelxxx

Dzięki za odpowiedź. Niestety trochę za późno. Wczoraj oglądałem i ledwo do końca wytrzymałem.

ocenił(a) serial na 3
kamil67_filmaniak

ja pękam ze śmiechu i nigdy nie daję rady obejrzeć do końca. Jeśli komuś smutno to polecam ;)

jagodaT74

Nie jest mi smutno, mimo to obejrzałem.

ocenił(a) serial na 7
kamil67_filmaniak

To zależy co kto lubi. Niezły, przygodowy. Mimo różnych naiwnych fragmentów/epizodów ciekawy, bo pokazuje Amerykę Południową i Hiszpanię w jakieś zaledwie 60-65 lat po odkryciu A. Płd. przez Kolumba. Ciekawe stosunki między Hiszpanami a Portugalczykami, plany kolonizacji Nowego Świata (wysłanie młodych dziewcząt), niewolnictwo w Nowym, a paskudne stosunki bogaci-biedni w "Starym" świecie. Niby przygodowy dla młodzieży, ale są ostre sceny. Punkt widzenia Hiszpanów na podbój Ameryki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones