PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007020}

W zamknięciu

Inside Man
6,2 7 969
ocen
6,2 10 1 7969
W zamknięciu
powrót do forum serialu W zamknięciu

Wielka pani odważna dziennikarka jedzie na wywiad do dwóch najbardziej niebezpiecznych seryjnych morderców w kraju i się nie boi, ale w metrze się boi jakiemuś pajacowi powiedzieć, by się od niej odczepił. A już sytuacja z pendrajwem irytuje jak dźwięk paznokci po tablicy

Tylko_w_szpilkach

Pocieszę się , dalej jest jeszcze gorzej , seria absurdów, ogólnie miniserial nie do obejrzenia , jak to Netflix pomysł świetny a realizacja beznadziejna

Arturos_filmaniak

Tak. W tym metrze wyglądała jak cimcirymci a potem się okazuje że wielka dziennikarka

Arturos_filmaniak

Szczytem absurdu jest to, że dziennikarka i korepetytorka spotykają się w UK, korepetytorka wkrótce potem zostaje "napadnięta" przez pastora, z którego to zajścia wysyła zdjęcie dziennikarce. Ta odbiera zdjecie już na innym kontynencie wychodząc z wizyty w więzieniu w Stanach. Dla mnie to już za wiele.

Sharlie__Cheen

W którym momencie korepetytorka wysłała jakiekolwiek zdjęcia?

Emate_filmweb

W 1. odcinku.

Sharlie__Cheen

To nie było tego samego dnia. Ona potem mówi, że z Janice się kilka razy spotkała na kawę

ocenił(a) serial na 8
Tylko_w_szpilkach

Nie dostrzegasz formy tego serialu? Przecież to jest czarna komedia.

ocenił(a) serial na 7
Bokciu

Dokładnie

ocenił(a) serial na 8
mila172616

Pani w szpilkach zarzuca tutaj brak logiki i niedorzeczności, ale w swoim ulubionym gatunku jakim są horrory, już niekoniecznie to widzi. Tam wszystko jej odpowiada, bo to w końcu horror, a on rządzi się swoimi prawami.

ocenił(a) serial na 3
Bokciu

Najczarniejsze w tym serialu jest tłumaczenie pedofilii i krycie pedofila.

ocenił(a) serial na 8
Tylko_w_szpilkach

Nadal nic nie rozumiesz. Jednak musisz się skupić nad poważnymi produkcjami, wówczas Twoje frustracje będą zasadne.

ocenił(a) serial na 3
Bokciu

Tu nie ma nic do rozumienia. I nie ma tu nic a nic komediowego.

ocenił(a) serial na 8
Tylko_w_szpilkach

Nie kpij proszę, że nie dostrzegasz specyfiki i czarnego humoru brytyjskiego. Nie pozostaje mi nic innego jak współczuć percepcji.

ocenił(a) serial na 3
Bokciu

Bronisz tego serialu wszędzie jak niepodległości. A tu niedorzeczność goni niedorzeczność. Twórcy mogli znaleźć sobie inny punkt wyjścia do, twoim zdaniem, czarnej komedii. A nawet jeśli to mogli robić wszystko, by nie znalazło się tam choćby słowo na obronę pedofila!

ocenił(a) serial na 8
Tylko_w_szpilkach

Możesz mi podać z łaski swojej, które sceny świadczą o rzeczonej obronie? I nie bronię, a uświadamiam durniów, którzy mają problem z odbiorem tego serialu.   

ocenił(a) serial na 3
Bokciu

Czy ty ogarniasz, co obejrzałeś? Cały film, wszystkie głupoty, które się w nim wydarzają, wzięły się z tego, że gość ukrył babę w piwnicy i ją tam przetrzymuje, bo nie chciał pozwolić jej zadzwonić na policję, by zgłosiła, że wpadł jej w ręce pendrajw z materiałami pedofilskimi! Nic by się nie wydarzyło, gdyby ksiądz wziął komórkę, zadzwonił po pały i zgłosił im te treści i wyjaśnił, skąd je ma.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 3
Bokciu

Nie bawię się w inwektywy. To co wydawało się nauczycielce to inna bajka niż to, co zeznałby na policji. U syna nic by nie znaleźli ani w historii komórki czy komputera bo nie był pedofilem!!! Nie ma tu mowy i bronieniu syna, choć tak to jakoś twórcy próbują nam wcisnąć jako motywację. Powiedziałby czyj to pendrajw i finito, najpewniej znaleźliby u tego zboczeńca dowody, nawet matka wiedziała, co ogląda jej syn. Do licha. No nie brnij w tłumaczenie mi i innym, którzy w większości podzielają moje zdanie (co widać w komentarzach). Jest to tak głupie zagmatwanie na siłę i pisanie minut, że bronił syna jest śmieszne. Bronił prawdziwego pedofila. Ohydne. Nawet w dalszych częściach serialu cały czas te obronę widać

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Tylko_w_szpilkach

Zgadzam się... Właśnie oglądam pierwszy odcinek i jestem w szoku...

Tylko_w_szpilkach

w sumie ciekawe jest to bronienie przez niego tego serialu. może jakaś identyfikacja z którymś z bohaterów i teraz traktuje to jako atak na siebie? Jeżeli tak, to ciekawe z którym ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Bokciu

Widzę, że kreuje się Pan na znawcę specyfiki brytyjskiego humoru, dalej widzę jest tylko gorzej ;) Samouwielbienie zmieniło się w samozaoranie. Granica tam zawsze była cienka. Nie pozdrawiam Pana, panie Bokciu. A co do oceny serialu. Mi się nie podobał. I też nie widzę w nim nic z brytyjskiego humoru, jaki znam z dotychczasowych filmów i seriali.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Bokciu

Oj, panie Bokciu. Przeczytaj swoje cytowanie raz jeszcze.. tylko uważnie. Być może twoja percepcja nie zauważyła - (nie wiem jaki masz poziom percepcji, bo nie badałam, ale sądząc po stylu wypowiedzi raczej średni poziom, w dolnych granicach) Brniesz dalej.. widzę już tylko czubek głowy wystający znad bagna samozaorania ;)
Rozumiem, że pan, panie Bokciu lubuje się w projekcji. Projekcje pana demaskują. Projekcje i zaprzeczenia. Patrząc na styl, w jakim zwraca się pan panie Bokciu do rozmówców brak ci merytorycznego podparcia swoich wypowiedzi, w zamian za to atakujesz, jesteś agresywny.
Zwróciłam uwagę już na jeden akcent w twoim cytowaniu - dając ci to jako zagadkę do rozwiązania, czym może udowodnisz sobie, że poziom percepcji masz wyższy, niż sądząc po twoich wypowiedziach. Drugi akcent to taki, że nie wiem jak ciebie uczono, ale mnie uczono, że jak chcę już wchodzić na dalszy poziom dyskusji to przytaczam argumenty merytoryczne a nie cytowania jakiegoś pana X. Oczywiście w merytorykę z panem nie wchodzę, bo po wypowiedziach pana wyciągnęłam wnioski, że jest pan chamem - definicja słownikowa Słowo określające człowieka ordynarnego i gburowatego, który razi otoczenie swoim prostactwem i wulgarnością. Piszę tutaj tylko dlatego, że w życiu i w sieci reaguje na agresję, nie spodobał mi się sposób w jaki zwracasz się do ludzi tutaj piszących.
Z chamami nie rozmawiam więcej niż powiedzenia im, że są chamami, tym samym żegnam Pana, panie Bokciu. P

Ps. a dla twojej ciekawości - pracuję w działce badań akurat ;) badam m.in. inteligencję :)

ocenił(a) serial na 7
samsara_fw

Niestety, cofam, co wcześniej napisałam, tobie już nic nie pomoże! Dodatkowo twierdzę, że jesteś na tyle zaburzona, że jesteś groźna dla otoczenia. Gdybyś w realnym życiu znała „Bokciu”, obawiałabym się o jego życie! Teraz pojmuję, dlaczego nie ogarniasz tego serialu…

Tylko_w_szpilkach

Hmmm… A może ta różnica zachowań wynika przypadkiem z faktu, że facet w metrze może cię pobić czy wbić ci nóż w brzuch, z seryjnym mordercą w więzieniu rozmawiasz w warunkach kontrolowanych (zabezpieczenia, kajdanki, strażnicy i takie tam drobiazgi)?…

ocenił(a) serial na 3
Janhalb

Tak czy inaczej oczekiwałabym większej iskry od dziarskiej dziennikarki, niźli tylko ściskania kolanek, kiedy ktoś chce jej podejrzeć majteczki ;)

ocenił(a) serial na 7
Tylko_w_szpilkach

Tak, ten moment spierdzielili. Gdyby chociaż zaczepiający sprawiał wrażenie rzeczywiście groźnego, nieobliczalnego faceta, ok. To jeszcze bym przełknęła i przyjęła do wiadomości, że dziewczynę chwilowo sparaliżował strach, ale bać się takiego wymoczka, nieee … To było głupie, tym bardziej biorąc pod uwagę osobowość tej dziennikarki, która w dalszej części mogliśmy poznać… Chyba, że ten początek to był początek absurdalnych zachowań w tej czarnej komedii i wtedy to ma sens… Należę do tych, którzy się dobrze bawili przy tym filmie… Pozdrawiam.

Tylko_w_szpilkach

za dużo amerykańskich filmów:) to, co pajac robi w metrze, to jest napastowanie w miejscu publicznym, w którym nikt nic nie robi, tutaj scena skończyła się pozytywnie dla bohaterki, ale to serial, w życiu jest różnie, stąd kampanie nawołujące do "reagujmy". Psychologia tłumu, wszyscy widzą, nikt nic nie robi. Lepiej odpuścić, jeśli napaść jest nieszkodliwa, niż szarpać się z wariatem. Umówiona rozmowa w więzieniu jest kontrolowana, zupełnie inna sytuacja.

ocenił(a) serial na 3
Tylko_w_szpilkach

Tak, ta motywacja wydaje się najbardziej wątpliwa. W ogóle cała "pętla" fabularna wydaje się mocno naciągana. A dalej to taki delikatniejszy Smarzowski ;)

ocenił(a) serial na 4
Tylko_w_szpilkach

Po obejrzeniu tego serialu i po przeczytaniu niektórych komentarzy, uważam, że logikę tego dzieła można wytłumaczyć tylko tym, że ktoś z twórców rzeczywiście chciał stworzyć "czarną komedię"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones