PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007020}

W zamknięciu

Inside Man
6,2 7 994
oceny
6,2 10 1 7994
W zamknięciu
powrót do forum serialu W zamknięciu

Obejrzałem cały serial, od połowy 2 odcinka to była walka samego z sobą żeby to dokończyć, motywowana chęcią wyjaśnienia historii skazanego na smierć doktora. Niestety pomimo miliona sztucznych, przedłużanych i irytujących scen na koniec serialu nie dowiadujemy się niczego. Nie widziałem w życiu gorszego serialu

ocenił(a) serial na 6
Kacper_Pawlak

serial niezły, ale zdenerwowali mnie właśnie tym, że nie wyjaśnili odcięcia głowy żony

użytkownik usunięty
conneryfan

Może zachowali to na drugi sezon ?

Kacper_Pawlak

oj nie klam, na pewno widzialas gorsze. Ten nie jest taki zly. To co jest w nim fajne, to pojedyncze scenki, pomysly, manipulacje, widac, ze to takie niewykorzystane pomysly ochlapki po serialu Sherlock obu panow... I sciagniecie czesciowo pomyslu z paru innych starych filmow. Aczkolwiek zgodze sie, ze nie za bardzo im ta glowna historia z wikarym wyszla jezeli chodzi o zawiazanie intrygi i rozwiaznie jej i wyjasnienia, takze z ta glowa zony, slabo.

Kacper_Pawlak

Sposob na morderstwo byl podobny, przynajmniej w 2 pierwszych sezonach, kiedy w te manipulacje jeszcze dawalo sie jakos z prymruzeniem oka wierzyc jako widz.

Kacper_Pawlak

Mówisz, że nie widziałeś nic gorszego? To pewnie nie widziałeś polskiego filmu Poskromienie złośnicy... :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones