PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007020}

W zamknięciu

Inside Man
6,2 8 007
ocen
6,2 10 1 8007
W zamknięciu
powrót do forum serialu W zamknięciu

Warto obejrzeć...

ocenił(a) serial na 7

A wszystko po to żeby ratować wstrętnego pedofila. Dobre aktorstwo i ciekawa fabula. Oglądajcie do końca. Po napisach pokazany jeszcze ważny fragment filmu. Na pewno będzie kontynuacja...

erna_pawlak

Przecież to miniserial czyli kontynuacji nie będzie.

ocenił(a) serial na 6
erna_pawlak

SPOILER kurva

ocenił(a) serial na 7
erna_pawlak

Genialne aktorstwo i muzyka. Troszkę zawiązanie akcji naciągane, ale b. ciekawa pozycja. Dziękuję za info po napisach. Wyłączyłam, jak tylko się pojawiły i dopiero obejrzałam. W opisie serialu powinno być info, że jest to również b.czarna komedia :)

erna_pawlak

nie wiem czy wstretnego, bo tej postaci tez nie pokazano jednoznacznie. Trzeba pamietac, ze to tez chorzy ludzie i nie wszyscy daja upust swoim zadzom w praktyce czy tez nie szukaja pomocy i leczenia. Fajnie sie oglada, to wmanipulowywanie ludzi, faktycznie mi Tutti smierdzial neo Sherlockiem i nic dziwnego jak zobaczylam kto to krecil. Ale zgadzam sie, ze punkt wyjscia mocno glupawy jednak, a wiele rzeczy to chciejstwo scenarzysty albo prawo murphego... Scena po napisach niewiele wyjasnia i do tego musi byc w serialu jakies przesuniecie czasowe i retrospekcje, bo inaczej sie nie klei kiedy i co. Co zrobil maz tez pani? Co bylo na glowie tej zony? Chyba tylko slowo scenarzysty... Janice za bardzo szarzowala, wrecz podejrzewalam, ze to cos jak Rebeca... wiec pomysl nie nowy.... A jednak nie... Naczelnik i straznicy slysza rozmowy, to co mowione jest po napisach, to ten tego... serio ot tak? A jezeli moralnosc taka wazna w sprawach, to powtorze, co zrobil maz takiego i kim byl? Bo jezeli to ten co sie mysli, to jakim cudem... nie poznal? Moffaci troche za malo dopracowuja calosc historii, maja jakis srodek, pomysl na scenki, a reszta im zwykle kuleje. Powtorze, pomysl znany z Rebeki oraz filmu z Michaelem Cainem i z drugiego o facecie co zglosil zaginiecie zony, a po kilku dniach ona sie pojawia u niego w domu, ale
on twierdzi, ze to nie jego zona.... a ja od lat nie
moge sobie tytulu przypomniec ech, to sie dzialo
w sniegu, w gorach, kanadyjskie chyba i na pewno ma ze dwie ekranizacje... Juz kiedys pytalam tutaj....,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones