PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208863}
4,7 18 422
oceny
4,7 10 1 18422
4,3 3
oceny krytyków
W11 wydział śledczy
powrót do forum serialu W11 - wydział śledczy

W11 to arcydzieło, genialny serial. Każdy odcinek jest znakomity, a gra aktorska to już w ogóle mistrzostwo. Najbardziej mi się podoba Joanna Czechowska, kobieta ma klasę. Reszta oczywiście też gra bardzo dobrze. Serial W11 udowadnia nam, jak świetnych mamy aktorów. Nie ma ani krzty sztuczności. Fabuła serialu też jest genialna.

W11 to jest rewelacyjny polski serial, który pokazuje polskie realia i pracę polskich policjantów. W11 zjada żywcem takie gówna jak CSI czy Fala Zbrodni

ocenił(a) serial na 3
JestemDamian

ty tak serio mówisz ? Czechowska i Potaczek tak kaleczą polski a ty mówisz że to mistrzostwo ?
"wyszczeliła" , "wyczymała" "czasneło" ...

kamil665544

Tak się mówi w Krakowie ;-)

ocenił(a) serial na 3
wptka

chyba przed narodzinami Chrystusa xD

ocenił(a) serial na 5
JestemDamian

To prowokacja, tak? Bo chyba sobie kpisz że to jest dobre

tomek00225

To nie jest żadna prowokacja. Bardzo mi się podoba ten serial i basta.

JestemDamian

Oczywiście, że ten serial może się Tobie podobać, ale żeby zaraz wspominać o mistrzowskiej grze aktorskiej? Przecież to są amatorzy, jednak takie chyba właśnie jest założenie, by grali tutaj prawdziwi policjanci, a nie (powtarzam) aktorzy.
Mnie kilka odcinków wciągnęło, resztę uważam za słabą. Przyznasz chyba, że zakończenia są dość przewidywalne.

AnneJuliette

W sumie to ci "aktorzy" są dobrzy, bo grają samych siebie czyli policjantów ;)

YanGez93

To są bardzo ambitni aktorzy, którzy grają bardzo naturalnie i prawdziwie, a wy ich po prostu nie doceniacie. Zazdrość przez was przemawia. Każdy odcinek W11 jest mistrzowski. Te śledztwa, zatrzymania podejrzanych, podejrzenia o popełnienie przestępstwa, po prostu genialne.

JestemDamian

Nie rozumiem, czego niby i komu zazdrościmy?

AnneJuliette

Zazdrościcie aktorom z W11 talentu i wybicia się na wysoki poziom. Wiem, że to przykre, że wam nie złożyli propozycji zagrania w tym serialu, ale to nie powód, by tak krytykować.

JestemDamian

Prowokacja, ot co.

AnneJuliette

Żadna prowokacja idioto

JestemDamian

No cóż, skoro już zaczynasz w ten sposób się wyrażać, to o czym tu dyskutować. Jesteś śmieszny.

I jeśli już, to "idiotko", Damianie.

ocenił(a) serial na 1
JestemDamian

scenariusz pewnie pisał jakiś 5 latek, bo jest tak idiotyczny jak te z Trudnych Spraw i Pamiętników z Wakacji

ocenił(a) serial na 1
Nimr

zdjąć wreszcie ten żałosny pełen hamstwa "serial", i dajcie prawdziwy serial jakim byli Kryminani.

Lukasz121

"Odwróceni" jedyny PL serial w tych klimatach... Reszta to szajs

użytkownik usunięty
JestemDamian

Cholera, zwiał.

ocenił(a) serial na 1

Ta jasne a świnie latają:D.

JestemDamian

Po pierwsze ten serial ma tyle wspólnego z realiami co przykładowo pokemony. Gra jest tak drętwa, sztuczna, że patrzeć się nie da. Co prawda ten serial pełni jedną misje daje zarobić statystom za role trupa.... Kiedyś oglądałem W11 ale poziom spada na łeb na szyje. Niech to się już skończy....
Jeśli szukasz prawdziwego serialu o pracy w policji to jedynie Pitbull.

TWISTER_STORM

Otóż kiedyś w którymś odcinku widziałam jak Anna Palka nosi sandały, takie obuwie mogą nosić policjantki?

JestemDamian

Twoja mamusia była lepszą aktorką po porodzie jak dawała Ci cycka i mówiła, że kocha... żal mi Cię Damianie... sąsiad wydymał czy listonosz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones