PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208863}
4,7 18 422
oceny
4,7 10 1 18422
4,3 3
oceny krytyków
W11 wydział śledczy
powrót do forum serialu W11 - wydział śledczy

Serial jest po prostu tragiczny, nic sobą nie reprezentuje, brak czegokolwiek, pustka, nic, kałuża, zdeptany robak, masakra.
Nie chce mi się wierzyć że ma ocenę 4.9 - która chyba wynika z litości dla babci, która go ogląda, a bardzo ją kochamy . Choć ona też to ogląda to tylko dlatego że moda na sukces po 25 latach jest już po prostu zbyt szybko usypiająca. Punktem pośrednim są detektywi których można nazwać bandą pajaców, dla których nie istnieje coś takiego jak drzwi które nie czekają uchylone, i w których nigdy nie słychać rozmowy zdradzającej za każdym razem winność podejrzanego.
Seriale są zawsze do odczytanie w pierwszej sekundzie, chyba że ktoś nie myśli.
Bez urazy kochane babcie, ale to jest naprawdę gniot. Moja babcia też to ogląda, chyba że jestem u niej w domu :) , Wtedy przełączam jej na CSI, którego też nie znoszę , ale przynajmniej jest jakaś nutka napięcia wynikająca z nieprzewidywalności scenariusza.

ocenił(a) serial na 1
guizishou

genialne podsumowanie pseudoprodukcji TVN, podzielam Twoje zdanie, zdjać wreszcie te gnioty na rzecz serialu z krwi i kości np. - Kryminalnych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones