PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685437}

The Heirs

Wang-gwan-eul sseu-ryeo-neun-ja, geu-moo-ge-reul gyeon-dyeo-ra - sang-sok-ja-deul
7,5 2 487
ocen
7,5 10 1 2487
Wang gwan eul sseu ryeo neun ja, geu moo ge reul gyeon dyeo ra sang sok ja deul
powrót do forum serialu Wang-gwan-eul sseu-ryeo-neun-ja, geu-moo-ge-reul gyeon-dyeo-ra - sang-sok-ja-deul

skąd te 10-tki?

ocenił(a) serial na 5

Rozumiem , że 10 lat temu mogło się podobać , ale na dzisiejsze standardy , to raczej max 6 mogę dać . Główna bohaterka gra jak drewno , główny bohater stara się , ale to nie dla niego scenariusz, jedynie Kim Won Bin wybija się ponad wszystkich , wykorzystując swój talent aktorski, starsza obsada gra poprawnie , ale nikt tu na kolana nie rzucił . Za długo , część wątków nie pozamykano .

ocenił(a) serial na 5
jollatoja

a!! Przepraszam , zapomniałam o Kang Ha Neul , który jest świetny w każdej dramie :) - tu miał rolę drugoplanową i spisał się jak zawsze

ocenił(a) serial na 6
jollatoja

Mi gra bohaterki nie przeszkadzała - taką już miała beznadziejnie napisaną rolę, za wiele z tym zrobić nie mogła.
Ale również nie pojmuję zachwytów - owszem, na głównych bohaterów męskich miło popatrzeć, ale fabularnie drama jest potwornie wtórna, nawet w stosunku do wcześniejszego projektu z Min-ho "Boys over Flowers". Tu jest trochę doroślej, ale rolę ma niemal identyczną, fabularnie też bardzo niewiele się zmieniło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones