Warrior Nun
powrót do forum 2 sezonu

Muszę przyznać że drugi sezon dużo lepszy od pierwszego i na pewno więcej akcji w stylu John wick w koloratce:p

ocenił(a) serial na 6
roccco_filmweb

Moim zdaniem dokładnie dlatego ten sezon był słabszy - bo było więcej akcji, za to mniej treści :P

ocenił(a) serial na 8
roccco_filmweb

dokładnie ;) drugi sezon zaczał się słąbo, ale dalej było zaskakująco dobrze. Aż zaczałem, czytać czy to historia wymyślona przez netflix, ale nie to adaptacja mangi i to widać, że historia ma potencjał

ocenił(a) serial na 10
roccco_filmweb

Dla mnie serial świetny.
Super sceny akcji, w kobiecym wydaniu, troche komedii, wątek romantyczny przyjemny, powoli rozwijający sie, taki delikatyny. Nie jest to z rodzaju tych wpychanych na siłę par LGBT, za ktorymi nie przepadam ale tu jest to tak wymyślone, zagrane że naprawde mocno kibicuje się tej parze. Alba i Kristina pięknej aktorki, bardzo sympatyczne, utalentowane obie mówią w kilku językach, tańczą, malują, grają na pianinie, serfują.
Nie rozumiem czemu Netfilx nie chcę zrobić chociaż tego ostaniego 3 sezonu.
Jest petycja o uratownie serialu, fani wykupili bilbord przed budynkiem Netflixa.
Po takim zakończeniu ma się w głowie tyle różnych scenariuszy co by mogło się wydarzyć...
Macie jakieś pomysły?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones