PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809681}
7,3 15 911
ocen
7,3 10 1 15911
7,7 18
ocen krytyków
Watchmen
powrót do forum serialu Watchmen

Tak nudnego serialu dawno nie widziałem, nie działo się praktycznie nic, powiedzcie mi nad czym tu pompują media balonik? Może jestem za stary i nie ogarniam jakie to cudo;)

PabloPicasso

Lepiej obejrzyj The Boys :);)

ocenił(a) serial na 8
PabloPicasso

Czytałeś komiks albo chociaż oglądałeś film?

ocenił(a) serial na 1
PabloPicasso

Niestety potwierdzam. Pierwszy odcinek był słaby, ale kolejne...były już tylko gorsze. Irytujące postacie, płaska, przesiąknięta poprawnością polityczna fabuła, nuda i poziom kretyńskich dialogów w trzecim odcinku pozwala przypuszczać, że scenariusz pisali jacyś zindoktrynowani PC praktykanci, którzy dopiero zatrudnili się w firmie. Jeśli kolejne dwa odcinki będą na dotychczasowym poziomie to przestaje to dziadostwo oglądać. Strata czasu. Nie czytałem komiksu, ale mam w pamięci fenomenalna ekranizacje Snydera i może niech tak zostanie.

PabloPicasso

Podejrzewam, że ten serial pewnie będzie dobry dla miłośników filmu czy komiksu.
Ja chyba nieco naiwnie sądziłem, że bez znania jednego i lub drugiego zacznę oglądać i będzie to fajne. A tymczasem chyba jednak trzeba być wcześniej miłośnikiem, bo w przeciwnym razie rzeczywiście wieje nudą i przede wszystkim człowiek nie czuje należycie klimatu owej rzeczywistości.
No ale jest 5 odcinek i póki co jeszcze nie dałem za wygraną ;) licząc podświadomie, że może uda mi się to ogarnąć :D
Koniec końców nikt do oglądania nie zmusza :)

ocenił(a) serial na 9
yuflov

Bez znajomości komiksu (nie filmu!) ja bym nie dał rady ogarnąć tego serialu. Mnie się bardzo podoba, ale faktycznie - jestem fanem oryginału. Polecam przeczytać komiks, bo to jedna powieść, a nie cała seria. Potem wszystko stanie się o wiele jaśniejsze i zrozumiałe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones