PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809681}
7,3 15 853
oceny
7,3 10 1 15853
7,7 18
ocen krytyków
Watchmen
powrót do forum serialu Watchmen

Polecam fajny klimat fabuła i zdjęcia bardzo dobra rola Reginy King a w poprawność sie nie wczuwam po prostu dobry serial sie zapowiada .

Stig78

A oglądał serial Gotham? To jest klasa.

elkolo

klasa 6 podstawówki :)

użytkownik usunięty
perlalei

Gotham to perła wśrod seriali, porównywanie do podstawówki jest ignorancją. Prawie wszyscy są charyzmatyczni i nie ma natrętnych 'poprawnosci'. Rzadkość.

Przyzwoity serial, dla fanów treści komiksowych dc może być nawet perłą :) Nie dostrzegam jednak w nim nic ponadprzeciętnego. Odhaczony, ale do produkcji typu Daredevil czy Umbrella Academy mu daleko.

użytkownik usunięty
perlalei

Nie no, do Daredevila i UA przecież nie porównuję:) Inna półka, inny target.
Wyróżniam go raczej nad tymi wszystkimi arrowami, chirurgami, csi, supernatural, doktor who itp. , czyli wiodącymi serialami, którym nigdy nie groziła kasacja. Rzadko się zdarza żeby przyzwoity fabularny serial dociągnięto do końca.

ocenił(a) serial na 8

"Gotham" to jest najbardziej żenujący serial komiksowy, jaki zrobiono. Notorycznie kogoś zabijają, a on ucieka, do tego wszyscy mają jakieś supermoce, jakby to był X-Men, no i czarne charaktery są zazwyczaj chorzy psychicznie i praktycznie żaden z nich nie myśli racjonalnie. Dochodzą absurdalne pomysły (zabójca dający ofiarom baloniki by wzlatywały do nieba). Poprawność jest oczywiście, jak robią z Pingwina homoseksualistę, no a wisienką na tym torcie z odchodów jest aktorstwo żony Willa Smitha. Sto procent brazylijskiej telenoweli. Tematyka tego serialu była dla mnie idealna, Gordon i jego partner grają świetnie, ta maniurka z Deadpoola też jest, także tu kilka fajnych elementów się znajdzie. Jednak prócz tego w "Gotham" jest takie badziewie, jakiego się w żadnym "Arrowie" czy "Flashu" nie znajdzie.

użytkownik usunięty
RipRoy

No to mamy inne standardy. Może dlatego, że znasz komiksy, a ja nie. A Fish to była moja ulubiona postać;)

ocenił(a) serial na 7
Stig78

Polecam obejrzeć the Boys :)

ocenił(a) serial na 10
Stig78

Polecam obejrzeć Doom Patrol

Stig78

Polecam polecać dalej, co za absurdalna dyskusja. W końcu ktoś docenił klasę serialu a tu polecenia.....

ocenił(a) serial na 6
okonik

Słuszna uwaga.

ocenił(a) serial na 5
Stig78

Niestety, mimo przebłysków we wcześniejszych odcinkach, finał w proch i pył rozbił szansą na pójście pod prąd sprowadzając całość sezonu do politpoprawnej historyjki operującej czarno-białymi schematami. Szkoda, kurczę, był potencjał.

ocenił(a) serial na 5
wodnica

Audio-wizualnie był udany, ale fabularnie po prostu nudził. W kilka fragmentach, może przez zainteresowanie samymi postaciami i ich relacją - było coś ciekawego. Ostatecznie uważam, że również potencjał nie został wykorzystany.

ocenił(a) serial na 8
Stig78

Mnie również serial bardzo pozytywnie zaskoczył, po trailerze nastawiłem się na mega gniota, a tu miłe zdziwienie, serial naprawdę fajnie zrobiony, jest kilka średnich scen, ale w porównaniu do netflixowych super bohaterów to ten jest arcydziełem.

ocenił(a) serial na 8
FATALITY

Taaa, po tym serialu to nie mogę na "Titans" patrzeć, zarówno realizacja jak i fabuła, dojrzałość postaci, no to w "Watchmen" stoi na o wiele wyższym poziomie, mimo że wątek rasistowski potraktowano dość prymitywnie.

ocenił(a) serial na 1
Stig78

Zobacz the boys.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones