PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691688}

Wawa non stop

4,0 1 644
oceny
4,0 10 1 1644
Wawa non stop
powrót do forum serialu Wawa non stop

No nie mogę go znieść, krasnalowaty z twarzą cichego podstępnego cwaniaczka.

użytkownik usunięty
Robaczek_12

też tak myśle ;) mogłem w sumie inaczej grać, ale ciężko jest mi nie być krasnalowatym :P

Ile Ty masz wzrostu? 165 cm?

rybcia13

165 ? dużo powiedziane

Robaczek_12

Nie bądźcie złośliwi, nikt nie ma wpływu na swój wzrost .

noquarter98

Ja tylko pytałam ile ma wzrostu, bo Janek mówi na niego krasnal, więc gdzie tu jest złosliwość?

noquarter98

Co ja poradzę, że koleś ma mniej niż 165 ? a jego wzrost to jeszcze pół biedy....jego cwaniakowata i wredna twarz jest najgorsza i po prostu irytująca.

ocenił(a) serial na 3
Robaczek_12

Nie wiem, gdzie Wy widzicie, że Łukasz ma twarz cwaniaka... Mnie on się kojarzy raczej z fajtłapą. Zresztą te teksty o jego dziewczynie (która nigdy nią nie była i pewnie nie będzie). Cwaniakiem jest Janek, nie Łukasz :)

laleczka874

Hehe, no co ja poradzę, jak go widzę to tylko to przychodzi mi na myśl, czyli krasnalowaty typek z twarzą nieudolnego cwaniaka. ;)

Robaczek_12

A dla mnie to jedna z najlepszych postaci obok Janka i Marty. c:

noquarter98

Jestem co prawda kilka odcinków do tyłu, ale postaci Marty nie do końca rozumiem i jakby nie pasuje mi do tego serialu. Ale reszta ekipy super ;)

GosSa_

A ja strasznie lubię Martę. Jest inteligentna, niezależna, ma klasę, nie narzuca się, i dobrze sprawdza się w nowej pracy. Umie rozmawiać z ludźmi, pocieszyć i każdemu dobrze doradzić. Poza tym ma prze-faj-ny styl ubierania się i podoba mi się jej wygląd :)

GosSa_

Oj Marta to taka cicha woda brzegi rwie. Dzisiaj w pubie przesadziła. Ja bym jej powiedziała, że sama ma się wziąc do roboty! Cwaniara!

rybcia13

Jakby nie patrzeć, to ona jest tam od zarządzania :D

użytkownik usunięty
noquarter98

Robaczku 12 ;] rozmawiamy o mojej serialowej postaci, czy o mojej osobie, bo się gubię ;)

Witaj Łukaszu :) kiedy wracasz do serialu? :) my akurat tęsknimy za Twą postacią :)

Robaczek_12

Łukasz to jeszcze ujdzie. Najgorszą postacią w tym serialu jest Dobruśka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones