PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800643}

Wdowa

The Widow
6,7 1 288
ocen
6,7 10 1 1288
Wdowa
powrót do forum serialu Wdowa

Właśnie skończyłem.

użytkownik usunięty

Serial jest dla mnie zaskoczeniem, spodziewałem się przeciętniaka, a dostałem solidną produkcję, którą pochłonąłem na dwa razy. Wciąga od pierwszego odcinka, ładne zdjęcia, czuć klimat Afryki i wszystko to z piękną muzyką.

I wyszedł przeciętniak dzięki obsadzeniu w głównej roli Kate.
Pasowała tak do tej roli, jak np. Rowan Atkinson pasowałby do roli Johna Rambo ;)

pawelk1504

A mnie Kate bardzo pasowała w tej roli, i powiem więcej, że to chyba pierwszy tytuł z nią, w którym ją naprawdę dostrzegłem, abstrahując od tego, że nie widziałem jej wcześniej w zbyt wielu filmach.
Poza tym mam takie skojarzenie, że jej rolę we Wdowie porównałbym do roli Michelle Monaghan w Mesjaszu. W obu przypdkach obie pasują do tych seriali.

Serial jest idiotyczny. Przy badaniu wypadków lotniczych zawsze bierze, udział ekipa z kraju gdzie wyprodukowano samolot więc tutaj Amerykańska NTSB. Jakaś kobieta w zaawansowanej ciąży leci samolotem i bierze jakiś plecak od jakiegoś generała. Mąż głównej bohaterki ucieka z lotniska tuż przed startem i nikt nie wie, że nie wsiadł. Potem chowa się w jakimś domku niedaleko kopalni, a raczej jakiegoś bagna i rysuje litery V na drzwiach by potem uciec do innego kraju. Tam poznaje jakąś Murzynkę i ma z nią dziecko. Oczywiście ciężko mu było pojechać do Ambasady i uciec do Anglii bo lepiej chodzić na targ i szukać owoców wśród masy zagranicznych dziennikarzy w tej samej czapce co przyjechał.Do tego typek co mu pomaga wysyła taki sam model samochodu z ukrytą wiadomością w rękawiczce ( musiał mu o tym powiedzieć Will bo zostawił jej tam Pierścionek przed wylotem) by następnie podłożyć bombę i próbować ją zabić.Do tego jakiś podrzędny generał z Konga, który nie wie co się dzieje w jego regionie nie potrafiący nawet wykończyć Georgii, która biega po lesie deszczowym z Kałachem. Judith , która pomaga ludziom po nieudanym romansie lesbijskim zaczyna nielegalny przemyt, ale najgłupsze w tym wszystkim jest co innego. Mąż tej Georgii robi to wszystko dla pieniędzy by utrzymać żonę po ucieczce z lotniska przekazuje wszystkie pieniądze(trzym ał je w banku w Rwandzie ) dla swojego współpracownika. Ten by przejąć kopalnie od Generała zaczyna rekrutować dzieci bo "potrzebuję żołnierzy" zamiast wynająć za taką kasę bandę typów co nie było by trudne w kraju gdzie za 200 Dolarów by cię zasiekali maczetami. Dno i jeszcze raz Dno

ocenił(a) serial na 7
Delgados

Masz rację ale ogląda się to nieźle, choć zgadzam się ze wszystkimi argumentami

Habanero87

Serial mnie wciągnął. Temat bardzo ciekawy. Dobrze zarysowane skutki złych wyborów, tchórzostwa, egoizmu. I korupcja urzędników stawiających swoją pazerność nad elementarne zasady moralne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones