Wentworth. Więzienie dla kobiet
powrót do forum 4 sezonu

sezon 4 napisy

ocenił(a) serial na 9

Jak w temacie co taka cisza z napisami ?? Tylko do 4 odcinka są a tu już 7 cześć na dniach. Serial genialny nie mogę sie doczekać co będzie dalej działo. Ciekawe ile będzie sezonów na razie dobrze się to ogląda nie nudzi.

ocenił(a) serial na 10
_Simon

Serial CUDO :D a c do napisów... hmm posiłkuj się angielskimi, z czasem załapiesz angielski ^^

_Simon

Pewnie dlatego, że z opóźnieniem wychodzą napisy angielskie. O ile wiem titi tłumaczy też Orange Is the New Black, więc się nie rozerwie. Moim zdaniem Wentworth bije na głowę ten drugi, którego już od dwóch sezonów nie oglądam i nie zamierzam :)

ocenił(a) serial na 10
Cairns

I wytrwaj w swoim postanowieniu :) 4 sezon to dno :D Może szukają kogoś to tłumaczenia? :D Wentworth bym brała od razu xD

jocisko

Znaczy widziałaś już 4 sezon? Idziesz jak burza, przecież dopiero co go wrzucili :) Nie mam serca do Orange, a Wentworth po spadku formy (bo niezbyt podobał mi się poprzedni sezon), odbudował się.

ocenił(a) serial na 10
Cairns

No ba :D Nie lubię porzucać seriali, jestem dobrą mamą do nich :)

jocisko

Widać ze mnie zła matka. Upadła jednak moja teoria z OITNB, ponieważ widzę na wiadomej stronie, że się pojawiły po polsku.

Cairns

Czy wiecie gdzie mogę obejrzeć 6 odcinek 4 sezonu?

ocenił(a) serial na 8
zawa94

Alltube, e filmy (trzeba mieć zainstalowaną wtyczkę adblock żeby nie wyskakiwały reklamy).

_AGENT_NSA_

na alltube i na e filmy jest 4odcinek 4 sezonu, a szukam 6 :( nawet po angielsku szuakm

ocenił(a) serial na 10
zawa94

Znajdziesz go na kinoman kropka tv - siódmy zapewne także się dzisiaj pojawi.

ocenił(a) serial na 8
_Simon

Ponawiam temat. Czemu nikt nie tłumaczy 4-sezonu (chociażby ze słuchu)? Strasznie długo trzeba czekać na napisy. Osoba, która tłumaczyła wcześniejsze sezony nie żyje, czy jak?!

_AGENT_NSA_

Ciągle tłumaczy ta sama osoba.

_AGENT_NSA_

Pojawiły się w sieci napisy do 9 odcinka, przetłumaczyła inna osoba. 8 nadal nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones