Westworld (2016-2022)
Westworld: Sezon 4 Westworld Sezon 4, Odcinek 2
Odcinek Westworld (2016-2022)

Well Enough Alone

48m
6,9 427
ocen
6,9 10 1 427
Westworld
powrót do forum s4e2

Nuda, nuda, nuda...

ocenił(a) serial na 9

Kto to ocenia na 7 pkt ???
Pierwsze dwa sezony - rewelacyjne, trzeci słaby, ale ten jak do tej pory to już totalna porażka...

ocenił(a) serial na 7
elmer3003

Mam to samo…. Trzeci był nawet ok jeszcze :)

ocenił(a) serial na 9
lukasz_vel_grochu

Właśnie, trzeci był całkiem niezły. Miał klimat trzymał w napięciu. 2 odcinki W4 to na razie bzdury :] Akcja wygląda sztucznie, słabe dialogi. Jakby inna ekipa to robiła.

ocenił(a) serial na 7
Logan87

myślimy podobnie :) podjąłem ten wątek tu https://www.filmweb.pl/serial/Westworld-2016-232988/season/4/discussion/Wybitne+ seriale+powinny+si%C4%99+ko%C5%84czy%C4%87+jak+jeszcze+s%C4%85+na+fali,3305865

elmer3003

początek był super bo był świeży, potem chyba z braku pomysłu przeszli na wielki świat przyszłości z którym sobie nie poradzili, fabuła ssie i w zasadzie cięzko uwierzyc że nikt nie jest w stanie wyłapać kilku robotów i wszyscy są zaskoczeni technologią która ich otacza od dawna xD

ocenił(a) serial na 9
elmer3003

"Totalna porażka" , bo...? Uwielbiam taki bezproduktywny bełkot, z którego nic nie wynika. Poza tym gratuluję umiejętności oceny całego sezonu po obejrzeniu dwóch odcinków.

ocenił(a) serial na 6
elmer3003

Obejrzalem na razie pierwszy i to jest jakas PORAZKA przez duze P,masakra totalna,moze oprocz pierwszego wejsci ale dalej dno,dna,postacie a przede wszystkim dialogi na poziomie jakis tanich romansidel az uszy bola,jakie to wszystko tanie i banalne.Widac,ze tworcy sie wystrzelali,3 sez powinien byc definitywnie ostatni.

ocenił(a) serial na 10
elmer3003

Dajcie szanse, po 4 odcinku opadła mi szczęka, poczułem znowu ten klimat 1 sezonu

ocenił(a) serial na 6
ciawa12

No 2 odc zdecydowanie lepszy,oby tak dalej.

elmer3003

dokładnie. wytrzymałem 20 minut. koszmar.

elmer3003

A ja uważam (po 2 odcinkach), że jest wyraźna poprawa w stosunku do sezonu 3. Sezon 3 fabularnie może i był ciekawy ale wykonanie pozostawiało wiele do życzenia. Tutaj klimat zaczyna się poprawiać.

ocenił(a) serial na 6
miecho21

Wierz mi,ale po skonczeniu tego sezonu to jakas papka,dla mnie ten serial stacza sie po rowni pochylej.

ocenił(a) serial na 8
elmer3003

pełna zgoda! Pierwsze dwa sezony super, trzeci nawet niezły, ale czwarty, to już musiałem się zmusić, żeby dokończyć, bo leżało tu wszystko i kwiczało :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones