PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=545777}
7,3 166
ocen
7,3 10 1 166
White Album 2
powrót do forum serialu White Album 2

Naprawdę ciekawie poprowadzona historia, ładna kreska i poruszający koniec (choć nie
ukrywam, ze nie skończyło się jak chciałem, ale mimo wszystko naprawdę potrafię docenić ten
tytuł).
Genialny soundtrack, zarówno utwory wokalne (których nie umiem przestać słuchać) jak i całe
tło.
9/10 choć zastanawiam się na 10.
Polecam!

rascal0pl

Prawda że historia świetna, kreska muzyka itp ... bardzo mi się podobało to anime, dawno się tak nie związałem z bohaterami tych produkcji, ale zakończenie typowe dla Japończyków(czyli sami sobie wyobrażcie co dalej) - straszne nieporozumienie...Kazusa poleciała do Europy, nawet nie wiadomo co dalej, jaki był tu sens, co się stanie z bohaterami. 9/10. Podsumowując fajny, trochę smutny romansik, w sam raz dla zainteresowanych gatunkiem z jedynym dużym minusem w postaci słabego zakończenia . Również polecam.

ocenił(a) serial na 10
Ronnie97

Generalnie to jest zaledwie wstęp do całej historii - pierwsza z 3 części Visual Novel została przedstawiona. Mam nadzieję, że kiedyś zdecydują się na kontynuację (tym bardziej,że sprzedaży takiej złej to anime nie miało).

rascal0pl

Gdyby to okazało się, że to wstęp to to tłumaczyłoby takie zakończenie, no cóż czekamy może nie długo coś się pojawi :)

ocenił(a) serial na 10
Ronnie97

Słabe? Dlaczego, co w tym słabego bo nie rozumiem?

ocenił(a) serial na 10
rascal0pl

Piękne, to anime to naprawdę sztuka wysokiej klasy.

rascal0pl

A mozesz zaspoilerowac zakonczenie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones