White Lines
powrót do forum 1 sezonu

... ten lektor, a właściwie lektorka będzie wkurzać niemiłosiernie. Nie pasuje mi kompletnie.

Dla osób, które będą się czepiać: seriale oglądam na równi z wykonywnaiem zdalnej pracy w domu od wielu wielu lat i niestety jestem w stanie oglądać i pracować w innym kącie pokoju/biura tylko z lektorem :)

Ale trzeba wybaczyć netflixowi - w końcu ostrzegał na niektórych filmach w miejscu ostrzeżeń "obyczajowych", ze covid mocno ogranicza prace zespołów dźwiękowych.

ocenił(a) serial na 6
viper134

Najgorsze to ogladac w audio latino, porazka..

viper134

Lektor dobija, tłumaczy to wszystko jakby miała zaraz zejść tragedia

michal_brodzinski

Rzeczywiście, ta lektorka psuje cały film:(

ocenił(a) serial na 7
viper134

Ktoś Lektora ściska za jaja jak czyta

Pos_51

Hahahaha dokładnie o tym pomyślałam, btw wcześniej zastanawiałam się czy to baba czy facet, koszmar

dolorespromesas

hahaa, A ja tu wszedłem specjalnie, by napisać koment o tym lektorze i zapytać czy to nastolatek czy syntezator Ivona :)Cieszę się, iż nie tylko ja to zauważyłem.

viper134

Netflix wszędzie wciska postacie LBGTQWERTY+, ale jak włączył mi się zwiastun po włączeniu aplikacji to się prawie posikałem ze śmiechu.

uberzuber

*lgbt - W Outer Banks nie ma postaci lgbt.

ocenił(a) serial na 7
viper134

To jest kobieta??? Myślałam, że zniewieściały facet

viper134

Dobrze ze jest możliwość wyboru napisów i dźwięku oryginalnego :-) bo inaczej nie oglądałbym tego :D

ocenił(a) serial na 3
viper134

Nie chodzi o lektora ale serial bardzo słaby.

ocenił(a) serial na 8
viper134

10/10, ja pierwsze odcinki ogladalem z napisami. Tragedia lektor.

ocenił(a) serial na 7
viper134

To ostatecznie wyjaśniło się kto wywiózł cialo Axela, a potem przywiózł sportem z zakopał na posesji Califatów, czy ja nie zrozumiałem?

ocenił(a) serial na 5
viper134

Polacy :D wy serio nie posiedliście tej tajemnej wiedzy, że można włączyć napisy?!! Za leniwi czy nie ogarniacie angielskiego

Iridions

A przeczytałeś drugi akapit wypowiedzi? ;)

ocenił(a) serial na 5
viper134

Tak. Bardzo dobra wymówka :)

Iridions

Może dość późna uwaga, bo odpowiedź do opinii sprzed roku, ale zawsze zastanawia mnie, skąd u ludzi ta fascynacja - bo ja znam angielski. A ja znam niemiecki, francuski i biegle władam hiszpańskim. A angielskiego nie znam i nie zamierzam poznać. Nie podoba mi się ten język i już. Jestem przez to mniej inteligentna? Pyszałku co ZNA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones