PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119350}
5,5 30 370
ocen
5,5 10 1 30370
4,0 3
oceny krytyków
Wiedźmin
powrót do forum serialu Wiedźmin

Jak myślicie co trzeba by było zrobić , żeby kogoś zainteresować wiedźminem na ekranizację ? Jakaś petycja , list ,
hbo by było super . Macie jakieś pomysły ? Może jakaś stacja /producent szuka pomysłów tylko nie trafiła na wieśka ?

ocenił(a) serial na 6
michalkuc1993

Może gdy w3 sprzeda się w kilkunastu milionach egzemplarzy, to na fali popularności takie HBO nakręci serial.

użytkownik usunięty
tomeczekxxx_fw

Wolałbym przeruchać staruchę niż chcieć by HBO kręciło serial na podstawie najlepszego cyklu fantasy, który kiedykolwiek powstał. Niech kręcą sobie tą swoją Grę o Tron, a za Wiedźmina niech się zabiorą profesjonaliści. Najlepiej z Europy, z naszej części Europy, bo nikt inny nie czuję tego klimatu bardziej niż Słowianie. (tylko nie sami Polacy bo wyjdzie z tego znów szmira).

Problem w tym że "klimat" to se możemy "czuć" ale nic to nie pomoże jeśli u nas się ch*jowe filmy robi... a się robi.

michalkuc1993

Też myślę o tym, że jak wyjdzie W3, to może ktoś w końcu zrobi ekranizację. Tak bardzo bym chciała.


@legolas9, Twoim zdaniem kto "najlepiej z Europy, z naszej części Europy" mógłby to zrobić? I dlaczego nie HBO?

ocenił(a) serial na 1
killinglovestory

akurat hbo robi gre o tron na wysokim poziomie z począktu bylem sceptyczny do tego serialu , ale się przekonałem do tego i hbo nadaje się do wieśka jak najbardziej .

michalkuc1993

Ja uważam bardzo podobnie :) Dlatego też pytałam legolasa, dlaczego nie HBO? Oglądam "Grę o Tron" i uważam, że jest bardzo ok. Tylko kto by zagrał Geralta? :P

killinglovestory

Ja bardziej niż serial, zobaczyłbym cykl wiedźmiński w formie filmu zrealizowanego z takim rozmachem jak Władca czy Hobbit. A co do serialu to czemu nie HBO, jednak oni zrobiliby to na zachodnią modłę, tracąc przy tym tą słowiańską nutę. Tylko żeby nie pojechali ze zmianą tego co było w książce a co w serialu jak to czasami bywało w Grze o Tron(wiem, że jest to "na podstawie" a nie ekranizacja(serializacja), mimo to nie pochwalam zbyt dużych zmian).

ocenił(a) serial na 7
michalkuc1993

Legolas ma rację, bo gdyby HBO wzięło się za to, to wiedźmin całkowicie straciłby swój klimat. Taki serial powinien zostać zrealizowany tylko i wyłącznie w Polsce. Jednak niestety przez pokolenie ludzi wychowanych na tempawych, aczkolwiek widowiskowych produkcjach " made in usa" nigdy się tak nie stanie, ponieważ serial który już powstał spotkał się z tak ogromną krytyką, że najprawdopodobniej u nas w kraju nigdy już nie powstanie ani film, ani serial o podobnej tematyce. Do tego dołączają się również maniacy prozy Sapkowskiego, którzy każdą zmianę w serialu względem książkowego oryginału uważają za zbrodnię.

michalkuc1993

https://www.facebook.com/groups/wiedzminsen/

ocenił(a) serial na 6
michalkuc1993

nawet animacja by była świetna, taka jak dają w cinematikach

michalkuc1993

Moim zdaniem z całej fabuły i niektórych misji pobocznych Dzikiego Gonu można by nakręcić naprawdę epicki serial. Redzi naprawdę zrobili genialną grę. Serca z Kamienia też są niczego sobie.

michalkuc1993

Twój komantarz okazał się proroczy, w końcu Netflix zwietrzył w tym potencjał (czyt. kasę).

ocenił(a) serial na 1
szamgar

Szczerze ? Myślałem w tedy , że to nie realne. To były take moje gdybanie . Zrobiłem nawet stronę na fb o tym . A teraz już ruszyły zdjęcia! Jak ten czas leci..

michalkuc1993

Cóż, polski serial może i jest badziewny i wieje amatorszczyzną, ale ma jednak jakiś tam klimat.Żebrowski spisał się dobrze i fajnie się go oglądało.A serial netflixa, to cholera wie, jak będzie wyglądał.Efekty i sprawy czysto techniczne, pewnie będą na poziomie, bo wiadomo, inny budżet i w dolarach, ale cała reszta, to już niekoniecznie może przykuwać. uwagę.Cavill wydaje się trochę lalusiowaty, choć to samo kiedyś zarzucano Żebrowskiemu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones