Wiedźmin (2019)
Wiedźmin: Sezon 2 Wiedźmin Sezon 2, Odcinek 6
Odcinek Wiedźmin (2019)

Miły przyjacielu

Dear Friend... 57m
5,8 2 974
oceny
5,8 10 1 2974
Wiedźmin
powrót do forum s2e6

Dokładne sceny sytuacje znam wielokrotnie słuchając Audiobooków i tyle mi wystarczyło, by dać temu kredyt zaufania i zapamiętałem tą postać. Gra Video będzie mi się podobała, lecz nadal czekam z zakupem. Póki co wolę to co mi serwuje Netflix i źródło opowiadania.

Prawda sezon 1 to puzzle, nie polubiłem wszystkich odcinków, lecz żadnego sobie nie odmówiłem, była ekscytacja. Ogromna ilość wątków, by przyciągnąć widza i przedstawić co trzeba, początki pracy nad serialem były naprawdę stresujące i trudne. Teraz gdy wrzucono na Netflix Sezon 2 poczułem się w pełni oczarowany, poprawiono wiele m.in dubbing, ujęcia kamer, kostiumy, dawne postacie dostały o wiele więcej czasu przed kamerą .. jest ciągłość fabularna. Ciri jest naprawdę urocza, Triss jest bardzo pomocna, a Vesemir zjadł wszystkich- idealnie dobrany aktor i głos, świetna kreacja. Jaskier zrobił super śpiewkę.
Miałem jedynie problem z postacią o imieniu Nivellen.
Dla tych co osr(rali odcinki pierwszego sezonu, lub na nich spali. Netflix wstawił przypomnienie, oraz coś w stylu omówienia wytłumaczenia każdego odcinka przez showrunnerkę. Wiem że mój komentarz jest przy długi.. ale trzeba walczyć z marudami lub użytkownikami którzy po czasie nie wrócili tu dać nowy komentarz, czy kolejne gwiazdki do oceny, bo jest znacznie lepiej i będzie jeszcze ponieważ potwierdzono sezon 3.. rażąco niskie notowania.

ocenił(a) serial na 3
banangruc3

Zazdroszczę świata kiedy temu gniotowi można dać 10/10

ocenił(a) serial na 1
damianvegas

...a niech się tam cieszy... ten "serial" i tak prędzej czy później anulują.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones