PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871816}
7,6 76 476
ocen
7,6 10 1 76476
7,3 30
ocen krytyków
Wielka woda
powrót do forum serialu Wielka woda

Bardzo to zle.

ocenił(a) serial na 1

Holoubek pokopiowal Czarnobyl i pomieszal z Dniem niepodleglosci.
Lekko szalona pani naukowiec ratuje swiat bo prezydent miasta, wojewoda, jakis prof, szefowie policji i strazy sa kompletnymi matolami?
Plytkie, przerysowane, na sile jak niepolskie. Nie polecam. Brak zalet.

ocenił(a) serial na 8
ocenił(a) serial na 3
Agatonik

Pełna zgoda ze Staszekzkonina. Przede wszystkim serial mega lewacki. A ty agatonik zamilcz

ocenił(a) serial na 8
Szotgan

Używasz słów, których albo nie rozumiesz, albo tak naprawdę nie masz nic do powiedzenia. I spadaj - nie będziesz mi mówił, co mam robić.

ocenił(a) serial na 3
Agatonik

Używam słów które doskonale rozumiem i mam naprawdę coś do powiedzenia. Ale to prawda, nikomu nie mówię jak kto ma żyć i co robić. Ale po twoich wpisach już wiem, że jesteś jedna z tych co gardzi facetami, bo przez żadnego z nich już dawno, o ile wogóle, nie zostałaś porządnie wygrzmocona. W tej chwili pewnie dzielisz mieszkanie z ukochanym kotem i nie zamierzasz tego zmieniać.

Szotgan

Ukazałeś tą wypowiedzią totalny prymitywizm... Oby cię ktoś w porę wygrzmocił. miłośniku grzmocenia przez facetów.

Szotgan

Lewacki serial krytykujący jakby nie było decyzje ówczesnego lewackiego rządu? Chyba komuś się już wszystko w głowie poplątało :D:D:D. Dla przypomnienia, dzięki temu co się między innymi stało wtedy lewackie rządy utraciły władzę. A nikt ich w tym serialu nie wspiera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones