PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871816}
7,6 76 126
ocen
7,6 10 1 76126
7,3 29
ocen krytyków
Wielka woda
powrót do forum serialu Wielka woda

Kolejny serial, w którym nastolatki to brzydko mówiąc przygłupy. Tu mamy dziewczynę, która wiedząc, że zbliża się powódź akurat wtedy musi koniecznie ruszyć na poszukiwania swoich "korzeni" a nawet już naocznie widząc co się dzieje idzie dalej bez zastanowienia czy jakiejkolwiek refleksji. Serial mi się podobał ale to już kolejny, w którym oglądając wątek dotyczący młodych ludzi zastanawiam się jak w ogóle udałoby nam się przetrwać jako ludzkości gdybyśmy wszyscy w wieku nastu lat byli tak bezdennie głupi jak ukazują to filmy.

ocenił(a) serial na 8
apriljana

Bo tacy byliśmy, tylko łatwiej o tym zapomnieć. nastolatkom dopiero kształtują się struktury mózgowe, które odpowiadają za przewidywanie zagrożeń.

ocenił(a) serial na 9
apriljana

Jeśli nasi rządzący są tak extremalnie głupi i bezczelni to co dopiero takie smarki, wszystko się zgadza przecież. Dzięki takim opowieściom, na szczęście coraz mniej ludzi decyduje się na bachory i dobrze.

apriljana

Ona miała 14 lat. Ja w jej wieku odwalałem takie idiotyzmy, że aż mnie zimne dreszcze przechodzą na samo wspomnienie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones