PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871816}
7,6 76 476
ocen
7,6 10 1 76476
7,3 30
ocen krytyków
Wielka woda
powrót do forum serialu Wielka woda


Reżyser formatujący, dwoje scenarzystów, kolejny reżyser, nazwiska też niczego sobie…no, brzmi poważnie, tylko znowu dostajemy rzecz co najwyżej taką sobie. Ja bym zapytał gdzie reżyser od uniknięcia wpadek, pilnujący żeby nie było tak spektakularnego, wręcz kilku sekundowego wyschnięcia, jak wtedy, gdy Andrzej Rębacz (Ireneusz Czop) wchodzi do budynku na Narbutta (bodajże szpital) prosto po spacerze w wodzie i właściwie od razu jest suchy niemalże w 100% poza mokrą czupryną - gdyby surfował na głowie, wszystko by się zgadzało, ale on brodził po sama pierś. Ja wiem, w wielu amerykańskich produkcjach to częsta niekonsekwencja, a w ''Wielkiej wodzie'' zawiązanie akcji, dramaturgiczne sploty istotnie po amerykańsku i nie powiem, ogląda się to całkiem nieźle, szkoda tylko, że troszkę niedopracowane i stereotypowe jak prawie zawsze w naszych serialach ery netfliksa.
Nurtuje mnie, co z z profesorem Nowakiem (Roman Gancarczyk), naczelnym oportunistą głównej bohaterki - aż prosiło się przynajmniej o jedną scenkę w końcówce, a tak dla widzów z troszkę większą wyobraźnią niewykluczona jest nawet hipoteza, że profesor wraz z Laserem i krokodylem wywalili na Kajmany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones