PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871816}
7,6 76 476
ocen
7,6 10 1 76476
7,3 30
ocen krytyków
Wielka woda
powrót do forum serialu Wielka woda

Typowy Netflix

ocenił(a) serial na 3

Mężczyźni z komisji przeciwpowodziowej to buce, ignoranci, na niczym się nie znają, ale za to kobieta to osoba która wszystko wie i przewiduje co się wydarzy.

ocenił(a) serial na 3
marcin92

Ciekawe czy na końcu serialu, będzie osąd bohaterów i czy dostanie się po równo za zalany Wrocław.

ocenił(a) serial na 5
marcin92

Temat ten jest kompletnie pominięty.

marcin92

Może policz, ile raz facet gra taką rolę.

ocenił(a) serial na 3
Agniete

Ciekawe były sceny w tej wiosce bronionej przez mieszkańców, gdzie można było pokazać normalnych mężczyzn, jak i kobiety np Panią Sołtys. W czasie powodzi ludzie razem walczyli o miejsca zamieszkania, nie było podziału na kobiety do kuchni a chłopy do rządzenia

Agniete

Zdecydowanie za wiele razy... Lecz kobiece postacie w takim wydaniu, są jeszcze bardziej komiczne i niedorzeczne niż ich męskie pierwowzory. Idealnym przykładem jest Galadriel z nowego Władcy Pierścieni. Istny obraz nędzy i rozpaczy...

adamus030585

Kobieta nie może być hydrologiem? Dziwne, że w prawdziwym życiu akurat znam kilka i są to kobiety xD

Agniete

Akurat też znam trochę hydrologów i koleżanka jest najlepsza. Na takich wydziałach kobiety przeważają.
A co do ról to męskich kumatych też tu trochę: Prezydent Wrocławia, ordynator czy syn gospodarza

Agniete

Dobrze wiesz, że miałem na myśli to jak była przedstawiona. Czyli wchodzi z buta i ustawia po kątach tych miernych facecików, którzy są tylko po to by ona mogła ich ustawić... Ale obecnie jestem na początku 4 odcinka i jest już dużo lepiej. Więc nie wiem po co kilka tak idiotycznych scen... Ale cóż, taka jest obecnie moda, mężczyźni to zło wcielone... Tfu... Tylko biali mężczyźni, bo ja podobno za patriarchat odpowiadam...

ocenił(a) serial na 8
adamus030585

Tylko że tak naprawdę nikogo nie ustawiła i jej nie posłuchano na czas. I skończyło się jak skończyło. W ogóle cały ten sztab przypomina mi PZPN. Podobny beton. A jak ktoś chce wprowadzić sensowne zmiany, które mają ręce i nogi i mogą poprawić sytuację, to go olewają. Tak jak tu dali głównej bohaterce mapy z lat 60-tych, to w Polsce przez długi czas szkolono trenerów piłki nożnej na podręcznikach z lat siedemdziesiątych. Nie wiem, czy dalej to robią.

ocenił(a) serial na 1
marcin92

Typowy Netflix? To samo jest na HBO i Amazonie. Czy oglądałes Rod Smoka albo Władce Pierscieni czy The Boys? Tam też tak faceci są przedstawiani,

ocenił(a) serial na 3
dawid_lk

Wiem, szambo przypływa z USA, ja jednak wolę, żeby każdy kraj miał swoją indywidualność w aspektach tradycji, kultury. Zawsze cieszy wycieczka w inne miejsce, z czymś oryginalnym co jest tylko w kraju odwiedzanym.

marcin92

Panowie... no takie są aktualnie trendy. Czasy spontanicznych scenariuszy minęły... teraz scenariusz to czysta kalkulacja marketingowa nastawiona na liczby odbiorców (mówię o serialach).

marcin92

Typowy marcin92, pokolenie mężczyzn niedowartościowanych.

mirandaPL

Typowa przeszacowana, MirandaPL. Prawdziwa jedyna, niepowtarzalna silna i niezależna, kobieta walcząca...

ocenił(a) serial na 3
mirandaPL

Pani mnie nie zna, ja Pani też a to jest portal o filmach.

użytkownik usunięty
mirandaPL

Wy nie walczycie o żadne równouprawnienia tylko o takie same pensje jak faceci ale jak trzeba wykonywac fizyczna ciezka praca na której bazuje cala gospodarka to w tych zawodach akurat was nigdy nie ma.

użytkownik usunięty
marcin92

Dlatego gówien z netflxa sie nie oglada.

ocenił(a) serial na 3

Ja na Netflixie oglądam dokumenty najczęściej np super był o wojnie w Wietnamie.

użytkownik usunięty
marcin92

A jak sie nazywa ten dokument? ps. nie wdawaj sie w dyskusje i nie dawaj sie wciągac w żadne rozmowy z ludzmi z tego portalu zlewaczalego bo to jest zbedne i szkoda nerwów. Generalnie nie polecam dyskusji z ludzmi w sieci bo za duzo jest zaslepionych miernot zyjacych jakimis nieistniejacymi ideami sztucznie stworzonymi i cala tą propaganda debilizmu w jakiej nam przyszlo życ. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 3

Wojna wietnamska: Film Kena Burnsa i Lynn Novick

ocenił(a) serial na 3
marcin92

Teraz chyba jest na TVP VOD, słyszałem że na Netflixie został usunięty, a Netflixie jest ciekawy dokument o napadzie na bank w RFN tytuł Gladbeck: Kryzys z zakładnikami

ocenił(a) serial na 8
marcin92

Tak! I powaliła chłopa o głowę większego, hahahahaha, bo tosilna kobieta była.

marcin92

Haha, tatuś był w tej komisji albo dziadek? Prawda w oczy kole?

ocenił(a) serial na 3
Dudas91

Ja oprócz nazwiska prezydenta Wrocławia w 97, nie znam nikogo z tamtych czasów, bywałem w tym mieście turystycznie. A mój ojciec walczył z powodzią w mniejszym mieście z workiem.

ocenił(a) serial na 3
marcin92

I jestem z niego dumny.

ocenił(a) serial na 3
Dudas91

I uważaj, bo bana dostaniesz za wyzwiska.

ocenił(a) serial na 9
marcin92

Bo to buce były. Kolejny zaniepokojony, że mu jaja robią się jak orzeszki.

ocenił(a) serial na 7
marcin92

Nie wszyscy mężczyźni w serialu to buce (ci mimo wszystko w mniejszości), a główna bohaterka nie jest kryształowa. Zresztą faceci, o których mówisz, reprezentują władzę i politykę, które w momentach kryzysowych często zawodzą, bo ważniejsze są wybory i sondaże, a mniej realne działanie.

ocenił(a) serial na 3
rekk

Tylko po co było zaczynać i tworzyć głównych bohaterów z władz Wrocławia i rządu RP ? Przecież ludzie byli na nich wkurzeni za decyzje. Lepiej było obsadzić dobrych aktorów w rolach anonimowego Staszka, Barbary, Adama i pokazać siłę zwykłego człowieka i jedność, jedyne dobre fragmenty to te z wioską.

marcin92

Tak jest! Baby do wora. Ja tam swojej kobicie zabrałem telewizor i zamknąłem w piwnicy. Jeszcze się naogląda tych głupich seriali i pomyśli, że nadaje się do czegoś więcej niż obieranie ziemniaków.

marcin92

XD wielka woda to i wysyp wielkich dzbanów

marcin92

Kur... Następny konfederata...Zapomniałeś napisać, że nie było gejów, lesbijek i czarnoskórych muzułmanów. Ale ten netfiks schodzi na psy.

ocenił(a) serial na 5
marcin92

A w dodatku babka wymyślona. Kiedyś wymyśłana Janosika, co biednym rozdaje a teraz wymyśła się kobitki mądrzejsze od facetów.... A no i czołg z ruskimi, co nam wygrał wojnę (ale ten czołg to jednak jakiś tam był, a hydrolożki-geniuszki - niet)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones