PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871816}
7,6 76 126
ocen
7,6 10 1 76126
7,3 29
ocen krytyków
Wielka woda
powrót do forum serialu Wielka woda

Wreszcie coś nowego na polskim rynku: projekt katastroficzny. Bardzo dobry temat. Mam nadzieję, że będzie chociaż w połowie na takim poziomie jak Czarnobyl.

crusing24

To polska produkcja, więc nie nastawiałabym się xd

ocenił(a) serial na 8
crusing24

lol porównujesz polski serial do jednego z najlepszych miniseriali jakie kiedykolwiek powstały. Myślę, że warto trochę obniżyć oczekiwania jednak

ocenił(a) serial na 7
aleksa_12

Poczekamy, zobaczymy, warto dać szansę, bo tematyka przyciąga.

crusing24

Ja mam również duże oczekiwania patrząc na obsadę, szczególnie widząc Żulewską i Czopa. Oby scenariusz nie zawiódł.

ocenił(a) serial na 4
crusing24

Hej! Obudź się! To polski serial! Będzie tanim, wymęczonym gniotem jak każdy polski serial od lat. Zobacz zwiastun!

ocenił(a) serial na 7
Leszy2

To w Polsce nie ma szans na dobry serial? A Ślepnąc od świateł?

ocenił(a) serial na 4
crusing24

Nie ma. Ani na dobry serial, ani na dobry film.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
crusing24

Myślę, że na tle światowych seriali to Ślepnąć od świateł niczym szczególnym się nie wyróżnia.

Leszy2

Krytykowanie czegoś , czego się nie widziało jest maga słabe.

ocenił(a) serial na 4
madzik_33

Nie raz widziałem polski film i polski serial.

Leszy2

Skrytykowałeś ten serial przed data premiery, wiec co ty bredzisz ? Cyt twoje słowa: ...Będzie tanim, wymęczonym gniotem jak każdy polski serial od lat. Zobacz zwiastun! Z góry założyłeś , ze będzie beznadziejny . NA szczęście nie jest wiec grubo się pomyliłeś.

ocenił(a) serial na 4
madzik_33

Mylisz się. Nie skrytykowałem tego serialu, tylko poprzez krytykę polskiej kinematografii (filmów i seriali) przewidziałem jaki będzie ten kolejny. Użyłem słowa 'będzie' a nie 'jest'. Więc kto tu bredzi? A to czy jest czy nie jest to już tylko twoje zdanie.

Leszy2

Weź człowieku, skrytykowałeś ten serial, zanim zobaczyłeś, a teraz szukasz we własnych słowach kruczków, żeby się obronić. Słabe to na maksa. Co do twojego kolejnego gównianego komentarza, to chyba nie oglądałeś "wiele" polskich seriali czy filmów , bo mamy kilka perełek, które warto zobaczyć i które są mega dobre.

ocenił(a) serial na 8
madzik_33

Ale po co dyskutujesz z trolem, dał 1 przed obejrzeniem i się teraz rajcuje, że ktoś coś do niego napisze

crusing24

Ja jestem po 4 odcinkach ,dla mnie świetny.

marlboro_boy

jestes malo wymagajacy.

crusing24

Jakoś późno sobie polscy scenarzyści przypomnieli , o tym ciekawym temacie, ale to podniecenie nad wyjątkowością gatunkową katastroficzego gatunku będzie nad wyraz. już nie jest świeży, bo wcześniej ten temat pokazano w Rojst'97. jeśli to ma być na faktach lub bardzo zbliżony do historii to na bank spalą sprawę. zaraz powstanie kilka innych polskich produkcji klonów o powodzi, bo jak temat chwyci to inne stacje tv i wytwórnie będą chciały tylko zarobić, bez refleksji robić szmiry pod komerchę!

crusing24

Haha, na podobnym pozionie, co Czarnobyl, weź zejdź na ziemię.

ocenił(a) serial na 7
hresia

A Ty zejdz pod Wielka wode.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones