PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=213165}

Wielki powrót

The Comeback
6,5 489
ocen
6,5 10 1 489
Wielki powrót
powrót do forum serialu Wielki powrót

Masakra

użytkownik usunięty

Ten serial to jakaś masakra:) Główna bohaterka jest czasem tak żenująca, że aż mi się jej żal robi :) (taka jest oczywiście idea serialu). Generalnie cały serial to jeden wielki facepalm :) Szkoda, że nie ma więcej sezonów dostępnych poza pierwszym.

ocenił(a) serial na 10

Lisa Kudrow wspominała, że możemy jeszcze liczyć na coś z Valerie Cherish w roli głównej - prawdopodobnie na film, ale są to jeszcze tylko ogólne plany. Poza tym w drugim sezonie Paulie G miał stracić pracę, i jako główna scenarzystka miała go zastąpić ta kobieta z Nowego Jorku. Serial miałby problemy, podobnie jak małżeństwo Valerie.

ocenił(a) serial na 9
stanleyK

Lisa i Michael Partrick King do dziś omawiają ponoć idee drugiego sezonu podczas wspólnych spotkań. Ale bądźmy rozsądni - minęło osiem lat. Szkoda, "Comeback" to najlepszy serial, jaki ostatnio widziałem (tak, obejrzałem go dopiero niedawno:P).

MyNameIsDeath

cztery lata pozniej.. HBO rozpocznie w przyszłym miesiącu produkcję 6 nowych odcinków!

ocenił(a) serial na 9
ephelouss

jakieś źródło?

MyNameIsDeath

http://www.digitalspy.co.uk/ustv/news/a567395/lisa-kudrows-hbo-series-the-comeba ck-to-return.html#~oCPR5zSKotPD2u

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones