PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659055}

Wikingowie

Vikings
8,4 174 002
oceny
8,4 10 1 174002
6,8 8
ocen krytyków
Wikingowie
powrót do forum serialu Wikingowie

http://voices-in-the-breezes.tumblr.com/post/112916694969/vikings-3-03-extended- bath-scene

ocenił(a) serial na 10
Kocham_Skippera

BRAZZERS EHEHHEHEHEHEHEHEHEEHEHHE LUBIE TO

ocenił(a) serial na 7
Kocham_Skippera

OOoch, skąd Ty to bierzesz? <3

ocenił(a) serial na 9
LadyLannister

Z internetów ^^

ocenił(a) serial na 10
Kocham_Skippera

Czemu dostajemy okrojoną wersję?

ocenił(a) serial na 9
Loney94

Taką wersję dostają Hamerykanie, którzy najwyraźniej są zbyt wrażliwi (a tak naprawdę to chodzi tylko o kasę - krótszy odcinek, więcej reklam)...Wyrzucają dość dużo takich scenek, w zeszłym odcinku na przykład wycięli Athelstana całującego Judytkę. W Polsce pewnie poleci już nieokrojona wersja, tak jak to było w poprzednich sezonach.

ocenił(a) serial na 10
Kocham_Skippera

To zastanawiam się teraz ile takich ciekawostek mnie ominęło :/

ocenił(a) serial na 10
Kocham_Skippera

Ciekawe czy sceny bitew, zwłaszcza ta z pierwszego odcinka, wyglądają w tym sezonie na pocięte przez cenzurę też z powodu nadwrażliwości Hamerykanów i dopiero wersja europejska będzie zawierała już pełnokrwiste bitwy...

Dadelog

Jakiej nadwrażliwości w kraju gdzie powstają programy dla Mtv. Po prostu chodzi o reklamy ,niektóre telewizje zaczęły nawet minimalnie (ale zauważalnie) przyspieszać seriale ,żeby zmieścić więcej reklam.

Kocham_Skippera

AAA kocham się w Athelstanie! :D :D

ocenił(a) serial na 9
Kocham_Skippera

wolałam widok jego rozłupanej czachy i ciała w worku. Jak widać , nie przepadałam za zniewieściałym, niezdecydowanym mnichem-wikingiem. Dziedzictwo pozostawił (i kobietę bez ucha)

ocenił(a) serial na 9
dzikudzina

http://media.tumblr.com/2f99f7b702419ee58d0caeb5e344ab80/tumblr_nmmbo4u6z41r8tbb to1_250.gif

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones