PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659055}

Wikingowie

Vikings
8,4 174 157
ocen
8,4 10 1 174157
6,8 8
ocen krytyków
Wikingowie
powrót do forum serialu Wikingowie

Nie wiem czy ktoś odniósł podobne spostrzeżenie, że są do siebie bardzo podobni.

ocenił(a) serial na 10
kasska0

Jax jest bardziej denerwujący.

ocenił(a) serial na 8
domizal

Racja. Mi chodzi wyłącznie o podobieństwo fizyczne.

kasska0

W niektórych scenach twarz Ragnar ma kropka w kropkę jak Jax ;)
hihihi i tak jak jest o wiele bardziej denerwujący :P Szczególnie teraz w finałowym sezonie...

ocenił(a) serial na 4
kasska0

"Sons of Anarchy" nie oglądałem, więc się nie wypowiadam, ale:

czołówka z serialu "Wikingowie" jest podobna do czołówki/intro z filmu "Pierścień Nibelungów"

gra serialowej Lagerthy, gdy znajduje się w "trybie bojowym" podobna jest do Brunhildy królowej Islandii z filmu "Pierścień Nibelungów"

Wróżbita Ślepy Transwestyta podobny jest do murzyńskiej Nadwornej Czarownicy z fimu "Kopalnie króla Salomona" (wersja z 2004 roku)

fryzura Ragnara podobna jest do fryzury zapaśnika z serialu o którym pisałem na wątku "jestem mistrzem swiata w wiedzy o Wikingach",
a także do chłopaka młodszej córki głównego bohatera polskiego filmu "Pogoda na jutro", który też jest znany na Zachodzie
http://theindependentcritic.com/forecast_for_tomorrow

ocenił(a) serial na 4
kasska0

"Sons of Anarchy" nie oglądałem
ale oglądałem niedawno fragmenty "Django"
tytułowy główny bohater "Django" przypomina Ragnara z 1 sezonu
ale wtedy, gdy rozmawia sam na sam ze swoim przyjacielem Niemcem-"murzynofilem"
jak Django jest w towarzystwie "białych" rasistów - to wtedy ma "kamienną twarz" / "pokerową twarz"

ocenił(a) serial na 10
kasska0

Mi jakoś nie bardzo hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones