PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659055}

Wikingowie

Vikings
8,4 174 162
oceny
8,4 10 1 174162
6,8 8
ocen krytyków
Wikingowie
powrót do forum serialu Wikingowie

Witam mam juz na koncie pokazna liczbe obejrzanych seriali i zastanawiam sie nad tym wlasnie serialem,
czy warto zaczynac go ogladac czy nie? czy trzyma w napieciu, jest dobrze zrealizowany.. gdyby ktos podzielil
sie jakas opinia nie zdradzajac przy tym spoilerow bylabym wdzieczna :)

ania5766

Moim zdaniem jak najbardziej warto :). Sam nie jestem za bardzo serialowy bo trochę szkoda mi czasu ale Wikngów uwielbiam. Pierwszy sezon obejrzałem cały za jednym zamachem i nie mogłem się oderwać :)

ania5766

Pierwszy sezon warto, w drugim fabuła zaczyna się robić bardzo ckliwa - moim zdaniem psuć, ale może lubisz klimaty Mody na Sukces :P

ocenił(a) serial na 9
timmyk

Do Mody na sukces mu baaardzo daleko, nie wiem jak można porównywać klimaty obu tych seriali. Moim zdaniem akcja w 2 sezonie znacznie się rozwinęła i jest po prostu ciekawszy. Nie ma się nad czym zastanawiać. Warto i to bardzo!

ocenił(a) serial na 10
timmyk

Naprawdę idiotyczne porównanie...

ania5766

Moim zdaniem 1 sezon jest świetny, a drugi jeszcze lepszy. Muzyka wspaniała, dobry klimat, walki realistyczne. Polecam.

użytkownik usunięty
ania5766

Jak najbardziej warto. Najlepiej to samemu się przekonać oglądając z 1, 2 odcinki. Wciągnie cię, jeśli lubisz takie klimaty ;)

ania5766

Nie mogłem się do niego przekonać ale jak zacząłem to wciągnął mnie jak żaden inny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones