PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564860}

Wiktoria znaczy zwycięstwo

Victorious
7,0 7 490
ocen
7,0 10 1 7490
Wiktoria znaczy zwycięstwo
powrót do forum serialu Wiktoria znaczy zwycięstwo

A właściwie chcę tylko wiedzieć, czy Tori jest z Beckiem :D

kropkaaa

Nie nie jest. Beck wrócił do Jade w odcinku "Tori Fixes Jade and Beck"

ocenił(a) serial na 7
Kaoshi

ale wtedy się rozstali tylko na tamten odcinek a potem zeszli, a później rozstali się już zupełnie, kiedy ciągle się kłócili a Trina go przytrzymała żeby nie wyszedł za drzwi zanim jade doliczy i się rozstaną, potem już nie wrócili. W ostatnim najnowszym odcinku też nie Cell block też nie są parą

ocenił(a) serial na 7
kropkaaa

w ostatnim odcinku jaki się wgl pojawił ani jade ani tori nie są z beckiem. beck chciał ją pocałować w ktorymś ale odsunęła się i powiedziała że nie zrobi tego jade, której wciąż uwiera to rozstanie

Enterraz

Teraz ja Cię poprawię haha:D Ale Cell Block,Tori Goes Platinum są odcinkami wcześniejszymi. Tori Fixes Jade and Beck nie zostało jeszcze wyemitowane w Polsce,ale oni w tym odcinku zostają ponownie parą i Jade śpiewa "You Don't Know Me"

ocenił(a) serial na 7
Kaoshi

ooooo nieeee ktoś mnie poprawił XD ale nie na tym forum więc tak nie boli. Tak myślałam że jeszcze mają tam jakieś odcinki których u nas nie było, ale myślałam że chodzi o inny odcinek nie znam wszystkich angielskich tytułów, bo większość jest tłumaczonych

Enterraz

Spoko:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones