PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564860}

Wiktoria znaczy zwycięstwo

Victorious
7,0 7 490
ocen
7,0 10 1 7490
Wiktoria znaczy zwycięstwo
powrót do forum serialu Wiktoria znaczy zwycięstwo

Kogo lubicie najbardziej? Ja Cat Valentine, jest cudowna po prostu! :D a wy?

dosia321

ja najbardziej lubie Jade i Becka ;)
ona ma fajny styl i niezle gra
on jest przystojny i pasuja do siebie xd

inia18

Tak jak powyżej Jade i Beck ;)

ocenił(a) serial na 6
kasiunia_nr1

Jade i Robbie są najlepsi. ;)

ocenił(a) serial na 10
dosia321

Zdecydowanie, jak powyżej, Jade i Beck. Jade jest genialna. Z Beckiem to już w ogóle. Poza tym bardzo lubię Robbiego i jego kukłę. ;)

sunshine08

Cat najlepsza ! :D

ocenił(a) serial na 9
Sissi_

Jade i Cat są świetne, ale chyba najlepsza jest Trina :) Jak coś powie to się tak zaczynam śmiać :D

rokusan

Trina jest śmieszna i żałosna, ale większą mam zlewe z tego co powie Cat ;)

inia18

Ja również najbardziej lubię Jade i Becka <3 Jak dla mnie najlepsza para ze wszystkich seriali młodzieżowych :P:P A poza tym to lubię również Cat, bo zawsze z niej ryje jak coś powie xD

ocenił(a) serial na 9
inia18

I wlaśnie dlatego mam zlewe z Triny ;P bo się uważa za najmądrzejszą i najładniejszą, no i oczywiście za najbardziej utalentowaną :D a wychodzi zawsze tak jak wychodzi ^^

ocenił(a) serial na 10
sunshine08

dla wszysthich którzy lubią Bade (Beck + Jade) w odcinku the worst couple zerwali ze sobą :((, ale na twitterze Dan Shneider (producent) napisal: "I'll say it again: Sometimes when couples break up, it's FUN to see how they get back together later. RIGHT? #Relaaaax :) "(powtarzam jeszcze raz: czasami gdy pary zrywają, jest fajnie zobaczyć jak później do siebie wracają. dobrze?? relax) więc myślę że się jeszcze zejdą !!! :D

ocenił(a) serial na 8
dosia321

Ja lubie Cat, Jade i Becka - ale Trina wymiata!

ocenił(a) serial na 10
dosia321

Najbardziej Cat, ale Trina też jest niezła jak w jednym odcinku zaczęła śpiewać Chicago to myślałam, że nie wytrzymam.

SparksFly

Ja uwielbiam Jade i Becka - są uroczy
niektórzy fani chcieliby, żeby Tori i Beck byli razem - nie rozumiem ich, jest ekstra tak jak jest :)
A kto z was jest za Tandre?

Lunona_2

Lunona_2 zgadzam się z Tobą. Beck i Jade są niesamowici razem i lepiej żeby tak zostało. Para Tori i Beck (gdyby taka kiedyś była) bd strasznie nudna. Wolałbym Tori z Andre, bo dobrze się dogadują (choć niespecjalnie lubię Tori).

gossipgirl_plotkara

Jeśli zrobią parę z Tori i Becka (co byłoby wielkim błędem, bo Beck i Jade są świetnie dobrani - pomijając już fakt, że Jade w odcinkach bez Becka jest jakoś bardziej agresywna i zwyczajnie uszkodziłaby Tori) to serial straci, bo będzie się kręcić głównie wokół tego związku i Jade próbującej go zniszczyć

arcueid_filmweb

a ja jestem za tym, żeby wprowadzili nowego chłopaka (musi być mega przystojny) i byłby z Tori ;P
Moim zdaniem nie ma ładnego z chłopaka w tym serialu, pomijając Becka oczywiście ;)

użytkownik usunięty
inia18

znaczy się ja najbardziej lubię andrea i cat ;) tori mnie trochę irytuje . sądze ,że jednak mogłaby być z andre ;) pozdro

ocenił(a) serial na 10
arcueid_filmweb

Zgadzam się z arcueid_filmweb

ocenił(a) serial na 10
dosia321

Jade, Cat i Beck <3

katta123

inia18 zgadzam się, mogłoby być fajnie! A kto chciałby, aby Robbie i Cat byli razem?

Lunona_2

Tori i Beck byliby jak Freddie i Carly (iCarly) w odcinku iSaved Your Life - przesłodzeni i nudni.
Dlatego jestem za Bade i Seddie (tak, wiem Seddie to nie z tego serialu, ale dobra xDD)

Lunona_2

Trafne podsumowanie. Ja tak samo jestem za Bade a jeśli chodzi o iCarly (chociaż to nie to forum) to za Seddie ;)

ocenił(a) serial na 10
Lunona_2

zgadzam się z tobą w 100%

katta123

jak dla mnie najlepsza jest Cat, wystarczy tylko że coś powie a chce mi się śmiać :)

DorCiA_Sweet

@ Lunona całkowicie się z tobą zgadzam :) Dlatego nie lubię ani Bori ani Creddie, a ubóstwiam Seddie i Bade &lt;33

dosia321

Według mnie Cat Valentine i Sikowitz (ten nauczyciel, nie wiem czy dobrze napisałem).

dosia321

a my? sądzę że też jesteśmy cudowni.

karola0100

Ładnie to tak wrzucać własne wypowiedzi na mistrzów?

użytkownik usunięty
karola0100

We wspaniałym Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich takie wrzucanie samej siebie skończyłoby się 5 latami w gułagu!

ocenił(a) serial na 6
karola0100

brawo. http://mistrzowie.org/348755

karola0100

jej to okropne

ocenił(a) serial na 6
karola0100

okropna to ty jesteś ;]

dosia321

jakoś będę musiała przeżyć ten fakt x)

karola0100

Trina, Cat, Jade.

dosia321

Oczywiście Jade!
Tori jest irytująca

ocenił(a) serial na 8
dosia321

najbardziej lubię Jade, za jej styl i taką ignorancję, obojętność.. nie wiem, ale lubię takie osoby, poza tym jest bardzo ładna.

ocenił(a) serial na 10
dosia321

uwielbiam Cat!!!!! ale żeby ją naprawdę docenić trzeba ją zobaczyć w oryginalnej wersji serialu!!!(w amerykańskiej) a co do par to jestem za Bade, Tandre i Cabbie

ocenił(a) serial na 6
ailatan_ka

Cat jest najlepsza bez dwóch zdań !!! Wyłamie się mówiąc, że nie lubię Jade i jestem za tym żeby Tori była z Beckiem :)

karo767

Jade jest super, idealna gra Elizabth Gilles. Nie jest to kolejna cukierkowa panienka tylko twarda osoba, Beck jest równie świetny. Trina i Cat są wspaniałe, nawet nie musza nic mówić, samym zachowanie powodują u mnie ataki śmiechu:D

ocenił(a) serial na 9
dosia321

Kurde zastanawiałam się nad tym i sama nie wiem kogo wybrać... Wszyscy są super, ale każde z nich jest inne...
Tori- jest typową główną bohaterką, niby powinna mnie irytować, ale nie potrafię jej nie lubić. Ma świetny głos, poza tym uwielbiam jej kłótnie z Jade i z Triną:))
Andre- to taki spoko koleś, i wygląda na to że byłby świetnym materiałem na przyjaciela.
Robbie- Jego kłótnie z Rexem są tak żałosne że aż śmieszne, albo to jak usilnie próbuje podrywać dziewczyny tak jak Sinjin:) I to jest urocze
Jade- wiadomo, niby czarny charakter, ale za każdym razem jak komuś przygada, nie mogę się powstrzymać od śmiechu. Jade wymiata swoimi tekstami...
Cat- wiadomo:) Przypomina mi trochę London Tipton ze Suite Life. Jej teksty są tak głupie że aż śmieszne. A najzabawniejsze jest to że ona wierzy w to co mówi:) Jest przesłodka:))
Beck- Ehh... Przystojniaczek :) Nic dodać nic ująć...^_^
Trina- to jej przekonanie we własne możliwości i talent jest boskie! Jest świetna i to że bywa samolubna wcale mi nie przeszkadza. To tylko kolejny plus, bo bez takich postaci jak ona byłoby nudno:)
No to by było chyba na tyle:)
Pozdrawiam:)

ocenił(a) serial na 10
dosia321

Ja też Cat Valentine .:* w ogóle Ariana Grande , ta która gra Cat to moja ulubiona piosenkarka i aktorka ♥ mam obsesje.:*

ocenił(a) serial na 2
dosia321

Jade

snazzygirl

Dużego Yerbaniańskiego strażnika i faceta w pieluszce którego gra Tyler F. Anderson hehe

dosia321

Ja uwielbiam Jade ale nienawidzę Becka

dosia321

Trina jest najlepsza.

ocenił(a) serial na 7
dosia321

Ja uwielbiam Jade i Sikowitz'a

ocenił(a) serial na 2
dosia321

Nie oglądam takiej szmiry, ale jak już brat włączy to widzę co nieco i uważam że ta laska emo-gotka jest najfajniejsza, potem ta ruda wariatka, a dalej główna bohaterka meksykanka.

ocenił(a) serial na 10
dosia321

Uwielbiam parę Jade&Beck

użytkownik usunięty
dosia321

Moi faworyci to Robbie (i Rex :P), Cat, Trina i nauczyciele z Hollywood Arts. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones