PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564860}

Wiktoria znaczy zwycięstwo

Victorious
7,0 7 490
ocen
7,0 10 1 7490
Wiktoria znaczy zwycięstwo
powrót do forum serialu Wiktoria znaczy zwycięstwo
ocenił(a) serial na 6
STOPACTA

w którym odc się rozstali ???

ocenił(a) serial na 10
STOPACTA

Myślałam, że tylko ja tak bardzo uwielbiam Victorious (a raczej Bade), że oglądam odcinki po angielsku. ;) Tak, wielka szkoda. Popłakałam się na ich rozstaniu. Czemu nie otworzył tych pieprzonych drzwi?! Dan Schneider (producent) powiedział, że do siebie wrócą. Oby tylko w czasie ich powrotu nie było momentów miedzy Beckiem i Tori, bo tego bym nie zniosła. A co do ostatniego pytania to odcinek ten nazywa się "The worst couple" i jest dostępy na YT.

ocenił(a) serial na 6
sunshine08

Dziękuje bardzo za informacje :))

sunshine08

No właśnie też niech Becka z Tori, nie pasują do siebie.

ocenił(a) serial na 6
STOPACTA

Wyłamie się mówiąc, że nie lubię Jade i jestem za tym żeby Tori była z Beckiem :) każdy ma swoje gusta :))

karo767

Ja też chciałabym aby Tori była z Beckiem, Jade nie przypadła mi do gustu.

ocenił(a) serial na 6
__Cleo Sertortii13

Ooo strasznie się ciesze, że ktoś mnie rozumie :)

karo767

Ja też rozumiem, zdecydowanie wolę parę Tori/Beck ;) Jakoś nie rozumiem tej fascynacji Jade.

ocenił(a) serial na 10
sunshine08

sunshine08 jesteśmy chyba wprost blizniaczkamii ! hehe słowo w słowo się z tobą zgadzam i miałam napisać to samo :)

ocenił(a) serial na 8
STOPACTA

tak, też oglądałam ten odcinek w necie. Strasznie szkoda, że się rozstali, ale mam nadzieję, że wrócą do siebie. Stwarzali wspaniałą parę, choć Jade czasem dawała popalić hehe. uwielbiam ich !

ocenił(a) serial na 9
STOPACTA

Jest zapowiedziane, że Tori będzie chciała ich znów "Połączyć" w odcinku Tori saves Jade and Beck. Z tego co czytałam to jej się uda.

Juka003

Na pewno jej się uda bo są już zdjęcia z odcinka One Thousand Berry Balls gdzie widać że do siebie wrócili.

użytkownik usunięty
Vivien1913

Nie no. Myślałam, że to koniec, strasznie się cieszyłam, że może coś będzie między Beckiem a Tori, a tu klapa.

użytkownik usunięty
STOPACTA

Ja nie chciałabym by do siebie wrócili,fajnie by było jakby Tori chodziła z Beckiem, w 3 serii dużo czasu spędzają ze sobą, ale jakby nie mieli być ze sobą to ja bym zrobiła by Tori znalazła sobie jakiegoś chłopaka... W ogóle mało w tym serialu jest związków to nie typowe,
nie miała jeszcze żadnego prawdziwego chłopaka ,była z Rayderem ,ale on ją tylko chciał wykożystać .

Jade i Beck do siebie wrócą w odc Tori fixes Beck & Jade

użytkownik usunięty
_magda__2

wiem , ale onie moim zdaniem nie pasują do siebie

ocenił(a) serial na 7
STOPACTA

Obejrzyj 'Toori fixes Beck & Jade'. Wracają do siebie i jest słodko. A co do tych popierających Tori i Becka - nieee. Niee... Jakoś Tori najmniej lubię ;) Wiem że dziwnie to brzmi ale cóż.

ocenił(a) serial na 9
Karlaaajn

Też jakoś szczególnie nie przepadam za Tori nie wiem czemu xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones