PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752105}

Wiktoria

Victoria
7,9 10 329
ocen
7,9 10 1 10329
Wiktoria
powrót do forum serialu Wiktoria

Wiktoria w tym filmie jest zbyt frywolna i wesolutka, a książę Albert... ten aktor kompletnie nie pasuje na tę rolę. Wygląda jak jakiś naćpany pijaczek z londyńskiej ulicy, który kompletnie nie wie co ma robić.. Czy tak było rzeczywiście? Wątpię. Wszyscy z tego "bogatego świata" byli raczej dość ogarnięci. Może i był nieśmiały i przyćmiony przez Wiktorię, ale bez przesady. Denerwują mnie te nowoczesne maniery przeniesione w grze aktorskiej - za dużo śmiechów i żarcików. Wątpię czy ludzie w tamtych czasach byli tak beztroscy, zwłaszcza królowa i jej świta. Poza tymi zastrzeżeniami, to całkiem miło się ogląda :p

Alicja_Kiljan

Poza tym Coleman fajna, ladna ale ile mozna grac duzymi oczami? ;) Mnie sie jej Victoria podobala w pierwszych odcinkach chyba 3 po tym zwlaszcza mentalnie ale i z wygladu (nowy wyglad, uczesanie) juz duzo mniej. A serial mnie w ogole bardzo rozczarowal bo okazal sie prostym wolnym romansidlem a nie dynamicznym serialem historycznym, ja bym chetnie widzial wiecej z tamtej epoki, a jedyne co zapamietalem to przejazd ta koleja..

Alicja_Kiljan

zgadzam sie, po portretach widac jej charakter i wyglad, ktory jest bardzo daleki od aktorki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones