PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103885}

Wilk i Zając

Nu, pogodi!
7,6 17 607
ocen
7,6 10 1 17607
8,3 3
oceny krytyków
Wilk i Zając
powrót do forum serialu Wilk i Zając

Kiedyś puszczali go częściej, teraz zalała nas fala amerykańskich kreskówek

Don_Marcello

Ja też! Pierwszorzędna kreskówka!

ocenił(a) serial na 9
John_Kangur

Jedna z moich ulubionych bajek z dzieciństwa,niestety teraz rządzą amerykańskie gówna które mają zły wpływ na dzieci.

ocenił(a) serial na 10
ChuckNorris_filmweb

Prawda! Nic dodać, nic ująć!

ocenił(a) serial na 9
ChuckNorris_filmweb

Podobno swego czasy zakazano puszczania w telewizji Wilka i Zająca, bo to radziecka kreskówka....

ocenił(a) serial na 9
wpiotr93

Liczę,że może jeszcze kiedyś tę bajkę w polskiej telewizji zobaczymy,bo mam do niej duży sentyment.

ocenił(a) serial na 10
ChuckNorris_filmweb

Tera na szczęście można łatwo je znaleźć w internecie na YT np.

ocenił(a) serial na 10
wpiotr93

No oczywiście bo trzeba z każdych stron nam wmawiać że Rosja to wszelakie zło tego świata :( a Wilk i Zając przecie nie demoralizował a wręcz przeciwnie przecie to zając zawsze wygrywał a był dobrą postać która dawała dobre przykłady jak być miłym i dobrym i jeść zdrowe jedzenie a wilk mimo iż też go bardzo lubię to był złym przykładem i bajka pokazuję aby lepiej go nie naśladować przecie ta kreskówka nie jest Radziecką propagandą tera to tylko zachód i zachód byleby nie ze wschodu mimo iż nie są jakimiś degeneratami bo wszędzie są ludzie dobrzy i źli nawet w wielbionym przez wszystkim zachodzie a te chore bajeczki z takiej Ameryki nie są wcale lepsze te dzisiejsze są po prostu zwykłymi ogłupiaczami i to z koszmarną animacją i płytkimi nie sympatycznymi postaciami jakimi są Wilk i Zając i z innych bajek z naszych stron ja oglądałam to w dzieciństwie z szerokim uśmiechem na twarzy (nadal taki mam oglądając to już jako dorosła) i nie wyrosłam na jakiegoś zapchlonego komucha.

ocenił(a) serial na 10
Sasza9658

Nie są* sorki.

ocenił(a) serial na 9
Sasza9658

Dokładnie, ja i moja rodzinka wolimy o wiele bardziej niż Toma i Jerry'ego, bo Jerry miał sporo za uszami i wszczynał jazdy. Zając tylko uciekał.

ocenił(a) serial na 10
ChuckNorris_filmweb

Masz całkowitą rację...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones