PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685442}

Wirus

The Strain
6,6 13 740
ocen
6,6 10 1 13740
Wirus
powrót do forum serialu Wirus

S04e07- opinie

ocenił(a) serial na 10

Jak wrażenia po odcięciu głowy Eichhorsta przez Setrakiana:D ?

ocenił(a) serial na 7
Antenelles

Świetny odcinek. Pojawił się profesor i od razu ogląda się lepiej. Pytanie tylko co z Setrakianem ? Jest zarażony czy nie ? Eichorst niby go użarł, ale skoro te tabletki rozwaliły niemiaszka, to czy nie rozwaliły też tych pasożytów we krwi ? Cholerny cliffhanger :P

ocenił(a) serial na 10
LuckyLuke266

Niestety Setrakian został zarażony :( Więcej odnośnie odcinka 8 nie zdradzę.

ocenił(a) serial na 7
callofdutyblackops

Też już oglądałem. Szkoda, załatwili najlepszą postać dwa odcinki przed finałem w średnio satysfakcjonujący sposób. Teraz już oficjalnie serial po 7 i 8 odcinku jest uboższy o dwóch najmocniejszych bohaterów ...

ocenił(a) serial na 10
LuckyLuke266

Musiała nastąpić swoista "zmiana warty" A zresztą, to było nieuniknione, bo z Setrakianem było coraz gorzej i nie jest pewne, czy biel by mu pomogła, bo ostatnim razem, już prawie zszedł, tylko uratowała go Nora, pamiętacie? Co by nie mówić, ostatnie odcinki są mega mocne, sama akcja, ale tak to jest, jak zbliża się koniec i trzeba wszystko przyspieszyć.Oby tylko finał nie rozczarował i był swoistą wisienką na torcie.Ciekawe, czy Mistrz ostatecznie weźmie ciało Zacka? Może wysłał go do ojca, by się przekonać, czy ma na tyle duże jaja, żeby go zabić?

mario_1981

Po pierwszym odcinku sezonu nie miałam dużej ochoty na kontynuację. Jednak niewiele jest seriali, które porzuciłam (w końcu po to się ogląda seriale, bo się lubi tą więź z bohaterami :D), niemal za jednym zamachem obejrzałam zaległe 7 odcinków, teraz to istna PETARDA, albo lepiej, nawiązując do fabuły - ATOMÓWKA! ;-) Scena z Żydem i Niemcem była całkiem zaskakująca, nie przewidziałam że dziadek nafaszeruje się tymi tabletkami. Ale jak Thomas potrafił działać na nerwy, na pewno był najwyrazistszą postacią serialu.

Oby Zack tego wszystkiego na koniec nie spieprzył, niedojrzały dzieciak..

I taka dygresja: w tym sezonie widzimy stare i nowe wcielenie mistrza...jako Palmer jest całkiem miły dla oka jak na strzygę wszystkich strzyg, ten poprzedni olbrzym był niezwykle szkaradny ;D

ocenił(a) serial na 7
pattielicious

To było w pewnym momencie powiedziane, że to ciało szkaradnieje z czasem - przypomnij sobie jak wyglądał już w ciele Sardu w pierwszych odcinkach serialu. Teraz Palmer wygląda jeszcze ok, bo jest w miarę świeży :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones