Wirus (2014-2017)
Wirus: Sezon 1 Wirus Sezon 1, Odcinek 7
Odcinek Wirus (2014-2017)

Zapłata

For Services Rendered 44m
7,8 709
ocen
7,8 10 1 709
Wirus
powrót do forum s1e7

S01E07

ocenił(a) serial na 5

Mam pytanie głównie do osób czytających książkę. Kim są ci goście z końcówki odcinka?

ocenił(a) serial na 6
jombsik

Specjalny oddzial ktory sluzy pozostalym mistrzą znajdującym się w Ameryce.Ale w ksiazce wygladało to troche inaczej

ocenił(a) serial na 5
lewandowski09

Mistrzom, w sensie wampirom-mistrzom? Nie rozwijaj wątku proszę, bo nie chce mega-spojlera. Odpowiedz tylko tak/nie, jeśli można prosić. :)

ocenił(a) serial na 9
lewandowski09

końcówka roz$#^@#!la służy pozostałym mistrzom czyli co takim jak Einchorst czy jak dziadek co ma srebrną szable ? jeśli Einchorstowi to dlaczego miałby zabijać potwory które służą einchorstowi są zarażone przez jego szefa?

proszę o ile to możliwe o wyjaśnienie bo 2 tyg czekać na następny odcinek to za długo !!

ocenił(a) serial na 2
Magii_Mistrz

Są po trzy starożytne wampiry na kontynent, trzy w Ameryce Pół/Poł, i trzy w Europie i Azji, jest też siódmy który nie dostosował się do zasady "żyjemy dzięki krwi więc musimy dbać o swój pokarm", ten 7 to jest mistrz z filmu który nie liczy się z niczym. Te wampiry na koniec zostały wysłane po to aby zrobić porządek czyli zażegnać plagę. Serial nie trzyma się dokładnie ani książki ani komiksów więc ogólnie ciekawie się go ogląda. Poza tym mistrz może dać wolną wolę lub zrobić z zarażonych bezmyślne ghule, co w przypadku planu mistrza tak jest poza Einchorstem wszystkie są bez własnej woli.

ocenił(a) serial na 6
naomi_nomi

no wlasnie o tym nie wiedzialem albo zle przeczytałem ksiazke dzieki wielkie za informacje mozna by było napisac czym sa mistrzowie ale to juz mega spoiler z otatnich 2 tomow

Magii_Mistrz

Einchorst to nie mistrz tylko sługus mistrza z wolą i ego. Ten odział okaże się oddziałem mistrzów z USA. Ale to może nie róbmy dalszego spoilera historii.

lewandowski09

w książce to wyglądało całkiem inaczej a nie trochę xd Tej opiekunce ledwo udało się uciec z domu z dzieciakami przede wszystkim.

użytkownik usunięty
lewandowski09

A jest polskie wydanie tej książki? Poproszę o namiary na autora

ocenił(a) serial na 6
jombsik

Tak jest wiecej niz jeden dokladnie 7 zabijaja swoich bo mistrzowie maja jedna zasade nie dopuszczaja do rozprzestrzeniania sie zarazy ten z samolotu to wyjatek buntownik.To ma sens bo jakby zarazili cala ludzkosc to czym by sie pozniej zywili?

ocenił(a) serial na 9
lewandowski09

a dzięki za wyjaśnienie :) czyli Ci mistrzowie jeśli dobrze zrozumiałem to ten ze skrzyni co wygląda jak worek ziemniaków i wysysa krew ten z samolotu ! reszta to wampiry sługusy bez włąsnej woli lub jak napisał powyżej .. Eichorst z włąsną wolą...

i takich jak ze skrzyni jest 7 i mają włąsną doborową straż co widzieliśmy w końcówce... ??

więc jeśłi chronią aby całej ziemi nie zarazić " bo co będą póżniej jeść" to czemu zdecydowali się wywołać jednak globalnei bądź co bądź nie po kryjomu wirus?

ocenił(a) serial na 6
Magii_Mistrz

Nie oni tylko jeden z nich ten ktory przybyl w skrzyni w samolocie oni chca go powstrzymac

ocenił(a) serial na 8
Magii_Mistrz

Sardu, czyli ten który przybył w samolocie jest buntownikiem chce rządzić światem coś jak Hitler (była o tym mowa w odcinku). Pozostali mistrzowie a jest ich 6 uważa że ich gatunek powinnien żyć w ukryciu w imie zasady "o pożywienie należy dbać a nie się go pozbywać". To co widzieliśmy w odcinku to właśnie "ochrona" amerykańskich mistrzów ich zadaniem jest dbanie o to by zaraza się nie rozprzestrzeniła. Dlatego zabijają tylko zarażonych. Szkoda że trzeba dwa tygodnie czekać :(

ocenił(a) serial na 9
onebadsoul

dzięki... no tak czekanie znów ale... kupię w tym czasie książkę i się coś więcej dowiem : )

ocenił(a) serial na 8
Magii_Mistrz

Książkę polecam, jest troszkę inna niż serial i myślę że warto po nią sięgnąć. Szkoda że nie ma drugiego i trzeciego tomu przetłumaczonego bo bym z chęcią kupiła.

ocenił(a) serial na 6
onebadsoul

Wybacz że się czepiam ale Sardu to "powłoka", a nie pasożyt;p

ocenił(a) serial na 8
Azazull

No wiem i? Bo nie rozumiem twojej wypowiedzi, nie napisałam nigdzie że to pasożyt.

ocenił(a) serial na 8
Magii_Mistrz

Przecież przez wszystkie odcinki wprost mówią, że ten ze skrzyni to "mistrz". Czy ty masz dałna, że nie rozumiesz tego co oglądasz?

lewandowski09

Czy możesz mi zaspojlerować - bez szczegółów :) - czy Wasyl I Abraham będą razem współpracować? Przyznaję, że najbardziej czekam na ich spotkanie. I jak możesz, to napisz proszę, czy Abraham wie o tych wampirach polujących na inne wampiry i czy spotka może ich przywódcę, wiesz, tego który się właśnie pojawił.
Z góry dziękuję :)

użytkownik usunięty
emo_waitress

W ostatnim odcinku współpracowali, więc podejrzewam, że będą to kontynuować + hakerka razem z nimi.

Chodziło mi o książkę.

użytkownik usunięty
emo_waitress

A podasz tytuł i autora?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones